Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Loty do NiemiecOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Kolonia (CGN) Koln/Bonn Apt.od 63Wybierz
 • Dortmund (DTM) Dortmund Apt.od 78Wybierz
 • Hamburg (HAM) Hamburg Apt.od 91Wybierz
 • Berlin (BERL) dowolne lotniskood 115Wybierz
 • Norymberga (NUE) Nuremberg Apt.od 118Wybierz
 • Stuttgart (STR) Echterdingen Apt.od 378Wybierz
 • Frankfurt (FRA) Frankfurt Int. Apt.od 620Wybierz
 • Monachium (MUC) Franz Josef Strauss Int. Apt.od 668Wybierz
 • Brema (BRE) Bremen Apt.od 696Wybierz
więcej

Treść główna

Zwiedzanie Niemiec

Znajdź nas w social mediach

Zwinger 

Zobacz także:

Wzniesiony w latach 1711–1728 zespół architektoniczny w centrum Drezna to jedna z najbardziej znaczących europejskich budowli późnego baroku w Europie. To jednocześnie jeden z najwystawniejszych dworów książęcych, pierwotnie siedziba Augusta Mocnego. Przepiękne, bogato zdobione pawilony i monumentalne galerie okalają dziedziniec pełen uroczych fontann, zachwycając tysiące odwiedzających kompleks turystów. Pałac zdobią także wyjątkowe zbiory egzotycznych roślin, sprowadzonych jeszcze przez jego fundatora oraz unikalna kolekcja porcelany, w której znajdują się zarówno dzieła chińskich mistrzów z XV wieku jak również nie mniej znane wyroby z Miśni.

Zamek Neuschwanstein

Nowy Łabędzi Kamień, bo tak brzmi nazwa zamku to jeden z najwspanialszych zabytków Bawarii stał oraz jedna z największych atrakcji turystycznych Niemiec. Położony nad przełomem rzeki Pollak w Alpach Bawarsko-Tyrolskich, XIX-wieczny, neoromańsko-pseudomauretańsko-neogotycki zamek to budowla na pierwszy rzut oka wręcz bajkowa. Wystarczy zaznaczyć, że ten słynny na cały świat architektoniczny cud wzniesiony dla króla Ludwika II – niepoprawnego wielbiciela oper Wagnera i germańskich sag,  stał się pierwowzorem dla projektu zamku w Disneylandzie. Zbudowano na wzór średniowiecznych zamków rycerskich zamek, jest obecnie najczęściej odwiedzanym zabytkiem architektury w całych Niemczech.

Katedra Kolońska

Katedra w Kolonii jest absolutnym arcydziełem architektury gotyckiej i jedną z najokazalszych katolickich świątyń. Przez wielu jest uznawana uosobieniem gotyku. Jest to z pewnością zasługa gigantycznych rozmiarów kościoła – wznosząca się nad brzegiem Renu katedra kolońska ma 157 m wysokości, 144 m długości i jest szeroka na 86 m. To druga co do wysokości gotycka budowlą na świecie (wyprzedza ją tylko katedra w Ulm) i trzecia największa gotycka katedra świata (po katedrach w Sewilli i Mediolanie). Posiada także najwyższą na świecie fasadę. Od ukończenia w 1880 r. aż do wybudowania pomnika Jerzego Waszyngtona w Waszyngtonie cztery lata później była najwyższą budowlą świata. Dziś jest nie tylko jednym z symboli Niemiec, ale także jedną z największych atrakcji turystycznych w kraju.

Mainau i Reichenau - wyspy na Jeziorze Bodeńskim

Obie wyspy, wraz z przepiękną panoramą Alp odbijają się w czystych wodach Jeziora Bodeńskiego, stanowiąc niezapomniany widok dla każdego turysty. Reichenau słynie z wzniesionego na wyspie klasztoru Benedyktynów i ogromnej roli jaki odegrał on w religijnym i kulturowym rozwoju średniowiecznej Europy. Mnisi z klasztoru słynęli na cały świat ze sztuki pisania i zdobienia ksiąg a dziś wyspa wraz klasztorem zaliczana jest do światowego dziedzictwa kulturowego Unesco. Druga wyspa, Mainau jest nazywana często wyspą kwiatów. Słynie ze wspaniałych parków i ogrodów pełnych podzwrotnikowej i tropikalnej roślinności.

Pałace i ogrody Poczdamu

Niesamowity pałace i ogrody w Poczdamie powstały dla władców Brandenburgii i Prus, a ich projektantami byli najlepsi artyści swoich epok. Zajmujący ponad 500 ha pomiędzy Sanssouci w Poczdamie a Pawią Wyspą w Berlinie kompleks 150 budowli i ogrodów powstawał blisko trzysta lat (1730 - 1916 r). Najsłynniejszą budowlą kompleksu jest z pewnością pałac Sanssouci. Jego nazwa oznacza "bez zmartwień" i patrząc na to cudo rokoko, nie trudno o zrozumienie sensu tego miana. Całość została wpisana w latach 90. XX w. na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zamek w Heidelbergu

Zamek w Heidelbergu można bez wahania nazwać najbardziej znaną ruiną w Niemczech. Zamek został zniszczony najpierw przez wojska szwedzkie, później w 1693 roku przez Francuzów pod wodzą Ludwika XIV. Na dodatek w 1764 roku uderzył w niego piorun. czytaj więcej>>

Katedra we Freiburgu

Katedra we Freiburgu to budowla o niezwykłym szczęściu. W 1940 roku Freiburg został zbombardowany pomyłkowo przez... Niemców, a w 1944 – przez wojska alianckie. Katedrze udało się uniknąć zniszczenia w obu nalotach, w przeciwieństwie do zrównanej niemal z ziemią freiburskiej starówki. czytaj więcej>>

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!