Treść strony

tanie-loty-do-niemiec

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 600 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do NiemiecOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Hamburg (HAM) Hamburg Apt.od 118Wybierz
 • Berlin (BERL) dowolne lotniskood 118Wybierz
 • Dortmund (DTM) Dortmund Apt.od 133Wybierz
 • Memmingen (FMM) Memmingen-Allgau Apt.od 206Wybierz
 • Norymberga (NUE) Nuremberg Apt.od 345Wybierz
 • Dusseldorf (DUS) Dusseldorf Int. Apt.od 404Wybierz
 • Kolonia/bonn (QKL) Bonn Colony Apt.od 474Wybierz
 • Hanower (HAJ) Hanover Int. Apt.od 557Wybierz
 • Brema (BRE) Bremen Apt.od 579Wybierz
więcej

Treść główna

Tanie loty do Niemiec

Znajdź nas w social mediach

Neuschwanstein
Fot. Shutterstock

Niemcy to kraj o wyjątkowej historii. Wywarł on ogromny wpływ na całą cywilizację europejską i jednocześnie kraj, który niemal przyczynił się do jej upadku. Ale na szczęście ślady II wojny światowej są coraz mniej widoczne – również te psychologiczne, socjalne i polityczne. Do dzisiejszego dnia trwają także skutki integracji Niemiec – mur berliński runął przecież niedawno bo 9 listopada 1989 r.

Ale współczesne Niemcy prawdopodobnie odbiegają od standardowego wyobrażenia o nich. Dziś kraj ten to nowoczesne miasta z architektonicznymi perełkami, ogromnymi pasażami handlowymi i nieustającym nocnym życiem. To potęga przemysłowa słynąca ze sprawności swojej gospodarki i jednocześnie kraj, który na nowo czerpie ze skarbnicy swojej kultury – to stąd wywodzi się kilku laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Jednym z nich jest Günter Grass, którego „Blaszany bębenek” znany jest na całym świecie. Być może dlatego Niemcy zajmują drugie miejsce w świecie w produkcji książek. Trudno nie podziwiać także ogromnej ilości muzeów i znanych na całym świecie galerii sztuki – istnieje tu ponad 2000 muzeów krajowych, regionalnych i miejskich, a poza tym liczne skarbce i muzea diecezjalne, pałacowe czy skanseny.

Nieporównywalny z niczym jest wkład niemieckich kompozytorów w światowe dziedzictwo. Tu urodzili się i tworzyli tacy geniusze tacy jak Jan Sebastian Bach czy Ludwik van Beethoven. Do dziś w salach koncertowych całego świata wykonywane są utwory Telemanna, koncerty Händla, pieśni Schumanna czy symfonie Brahmsa a życie muzyczne kraju rozkwita.

Niemcy to także charakterystyczne, piękne miasteczka z zabudowaniami z muru pruskiego, tradycyjna kuchnia i festyny, fascynujące krajobrazy i zabytki światowej klasy: zamki, pałace i klasztory będące uosobieniem niemieckiego romantyzmu. Mekką turystyczną Niemiec jest Ren, a dokładniej jego romantyczny odcinek między Moguncją a Kolonią ale trudno się oprzeć także wybrzeżom Bałtyku, piaszczystym wyspom na Morzu Północnym czy jeziorom Pojezierza Meklemburskiego i oczywiście Alpom.

Dzisiejsze Niemcy to kraj wielonarodowościowy i wielokulturowy. Niemal w każdym mieście są restauracje i kawiarnie włoskie, chińskie, greckie, tureckie. Ponad 7 milionów mieszkańców kraju to cudzoziemcy. Co trzeci mieszkaniec Stuttgartu, co czwarty Frankfurtu nad Menem to obcokrajowiec.

Interesują Cię tanie loty do Niemiec?

Sezon turystyczny w Niemczech trwa od maja do września. W tym czasie pogoda jest przewidywalna i jednocześnie odbywa się ogromna ilość imprez regionalnych i festiwali - oczywiście w tym okresie musimy liczyć się z wyższymi cenami usług. Warto pamiętać o dużych wydarzeniach międzynarodowych, takich pokazy lotnicze w Heidelbergu, salon motoryzacyjny we Frankfurcie czy Oktoberfest – w tym czasie ciężko bowiem o wolne noclegi i warto zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem. Oczywiście zimą turyści gromadnie zjeżdżają do Alp Bawarskich.
Dobrą porą na lot do Niemiec jest wiosna. Pogoda na ogół dopisuje a ceny są znacznie niższe niż w sezonie.

Nasz serwis oferuje tanie loty do Niemiec. Jeśli poszukujesz tanich biletów lotniczych do Niemiec zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki!

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Niemiec?

Do Niemiec polecisz bezpośrednio z Polski liniami lotniczymi LOT, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa.

Jak długo trwa lot do Niemiec?

Zależnie od trasy, loty z Polski do Niemiec trwają od półtorej godziny do około dwóch i pół godziny. Są to bezpośrednie loty z Polski do Niemiec.

Ile kosztują bilety lotnicze do Niemiec?

Bilety lotnicze do Niemiec można znaleźć już za około 200-400 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 100 zł.

Kiedy najtaniej lecieć do Niemiec?

Wysoki sezon na loty do Niemiec przypada na lipiec i sierpień. Najtańszy miesiąc na podróż to listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a miastem w Niemczech oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta tanich linii lotniczych do Niemiec będzie dostępna, dostaniesz maila.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 134 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 100 Sprawdź