przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Dokąd lecisz?

Linie lotnicze EasyJet

easyjet fot. Sorbis / shutterstock.com
Data założenia 1995 r.
Sojusz brak
IATA U2
ICAO EZY
Znak EASY
Siedziba easyJet Airline Company Limited Registered Office: Hangar 89, London Luton Airport, Luton, Bedfordshire LU2 9P
www www.easyjet.com

EasyJet to brytyjskie tanie linie lotnicze. Powstały w 1995 roku i obsługiwały jedynie dwie krajowe trasy. pierwszy międzynarodowy rejs wykonały dwa lata później, w 1997 roku. Obecnie EasyJet jest jednym z największych tanich przewoźników lotniczych. Lata na trasach do Europy i Afryki Północnej. W Polsce EasyJet obsługuje jedynie lotnisko w Krakowie. Samoloty tej linii latają zazwyczaj do mniejszych i tańszych lotnisk, dzięki czemu mogą konkurować cenami z innymi przewoźnikami.

Linia oferuje uproszczony model usług, kabiny jednej klasy oraz usługi gastronomiczne na życzenie pasażera za dodatkową opłatą. Konieczna jest także internetowa odprawa biletowa oraz odpłatność za bagaż i inne dodatkowe usługi.

Bagaż podręczny EasyJet

Na pokład można zabrać tylko jeden bagaż o wadze nieprzekraczającej 32 kg i maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm. Jeśłi posiadasz kartę easyJet Plus, wykupiłeś taryfę FLEXI, Up Front lub EXTRA Legroom, możesz dodatkowo zabrać ze sobą na pokład również dodatkową małą torbę (np. na laptopa).

Bagaż rejestrowany EasyJet

Bagaż rejestrowany w EasyJet nie może przekraczać łącznych wymiarów 275 cm. Maksymalna waga bagażu rejestrowanego wynosi 20 kg. Można jednak dokupić opcję rozszerzoną, wtedy bagaż może ważyć 32 kg.

Odprawa online EasyJet

Podróżując liniami Wizz Air trzeba dokonać odprawy - jest ona obowiązkiem każdego klienta. Czas dostępności odprawy przez Internet to 0d 30 dni do 2 godzin przed odlotem. Po zakończeniu odprawy należy wydrukować kartę pokładową lub wygenerować ją elektronicznie na telefonie lub tablecie.

Flota linii EasyJet

Flota brytyjskiego przewoźnika składa się z samolotów typu Airbus A319-100, A320-200 i Boeing 737-200. Średnia ich wieku to niewiele ponad 3,5 roku.

Posiłki na pokładzie EasyJet

EasyJet nie oferuje na pokładzie darmowych posiłków. Pasażerowie mogą jednak podczas trwania lotu kupić przekąski, zimne i ciepłe napoje, w tym piwa, wina i mocne alkohole.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Dublina do Kuala Lumpur, z Seulu do Gdańska oraz, połączeń lotniczych z Gdańska do Madrytu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty z Krakowa, Okazje na loty do Tajlandii, Okazje na loty w czerwcu, Okazje na loty na Boże Ciało, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Malaga, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Bez kategorii, Łóżeczka turystyczne, Plecaki biznesowe i Torby dla dzieci.