przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Na lotnisku

Na lotnisko najlepiej jest przybyć na dwie godziny przed odlotem, by proces odprawy paszportowej przebiegł szybko, sprawnie i bez dodatkowych nerwów. Cała procedura natomiast kończy się na 35 minut przed odlotem samolotu i gdy rejestracja nie zostanie dokonana przed upływem tego czasu, zarezerwowany bilet przepada.

Będąc już na lotnisku należy zgłosić się do stanowiska oznaczo nego logo przewoźnika oraz numerem lotu, gdzie rozpoczyna się rejestracja i odbiór bagażu. Tutaj potrzebne są paszport lub dowód osobisty, wydruk z numerem rezerwacji. Wyposażeni w kartę pokładową udajemy się do stanowiska odprawy granicznej, gdzie po sprawdzeniu naszego dowodu/paszportu oraz bagażu podręcznego zostaniemy skierowani do tzw. terminala. Tu możemy w przyjemny sposób spędzić czas, który pozostał nam do odlotu – zrobić zakupy, posiedzieć w restauracji przy kawie. Ostatni etap odprawy to tzw. boarding odbywający się najczęściej na 40 minut przed odlotem. Na tym etapie należy podejść do bramek, gdzie sprawdzona zostanie nasza karta pokładowa, a personel lotniska pokieruje naszymi dalszymi ruchami.

Pasażerowie zawożeni są do samolotu autobusem. (Nie ma możliwości udania się na pokład maszyny na piechotę.)

Po przylocie na miejsce i odebraniu bagażu należy przejść do stanowiska odprawy paszportowej (pass control), gdzie okazujemy dokument tożsamości.

Ciekawostki

Aktualności

Poradnik

Nasze plakaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Warszawy do Zurychu oraz, połączeń lotniczych z Krakowa do Madrytu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na południe, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty na Boże Ciało, Okazje na loty na weekend z Krakowa, loty z Warszawy do Sheffield, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Zabezpieczenie bagażu, Torby sportowe, Walizki kabinowe i Walizki twarde małe.