Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Wyszukiwarka lotów

Dzięki nowoczesnej wyszukiwarce lotów łatwo znajdziesz tanie bilety lotnicze i wybierzesz najbardziej konkurencyjną ofertę spośród wszystkich dostępnych na rynku. Nasza wyszukiwarka lotów jest bardzo intuicyjna - przy wypełnianiu poszczególnych pól system zasugeruje Ci prawidłową formę wpisania danych.

By ułatwić korzystanie z wyszukiwarki, podajemy krótkie opisy jej rubryk oraz kilka przydatnych porad, które pomogą Wam znaleźć najtańsze bilety:

Miejsca wylotu i przylotu

Są to pola w górnej części wyszukiwarki biletów lotniczych - należy w nie wpisać nazwę miasta, państwa lub trzyliterowy kod miasta-lotniska (przykładowo Kraków lub KRK). Pola te można również wypełnić, wybierając destynację z listy, która rozwija się po rozpoczęciu wpisywania nazwy miasta w pole.

Daty wylotu oraz powrotu

Należy je wybrać z kalendarza, który pojawia się po kliknięciu w pole wyboru daty. 

Liczba i wiek pasażerów

Możesz wybrać liczbę i kategorię wiekową podróżujących:

  • dorośli - od 18 lat,
  • dzieci - od 0 do 18 lat

Po wybraniu liczby dzieci zostaniesz poproszony, o wybranie przedziału wiekowego dla każdego dziecka.
Większość linii lotniczy oferuje zniżki dla niektórych kategorii pasażerów, maksymalna liczba pasażerów w jednej rezerwacji to 9.

Typ podróży

Obok możesz określić typ podróży - w jedną stronę lub w obie (z powrotem). Jeśli chcesz wyszukać lot w jedną stronę, wystarczy odznaczyć datę powrotu.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 110 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 267 Sprawdź