Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Po wylądowaniu

Znajdź nas w social mediach

Po wylądowaniu obsługa samolotu poinformuje nas o możliwości opuszczenia pokładu samolotu. W zależności od rozwiązań stosowanych na lotnisku, do terminali pasażerowie dostają się przez rękaw, autobusem lub przechodzą bezpośrednio do budynku lotniska.

W zależności od kraju w którym lądujemy, możemy być zmuszeni przejść kontrolę graniczną i wizową. Międzynarodowe lotniska są standardowo oznakowane a wszystkie informacje można znaleźć na odpowiednich tablicach. 

Jeśli podróżujemy rejsowymi liniami lotniczymi, przesiadając się na lotnisku tranzytowym nasz bagaż najczęściej jest automatycznie przewożony na kolejny lot. W zależności od tego jak długo trwa przesiadka, możemy wtedy udać się bezpośrednio do odpowiedniego wejścia na samolot lub do poczekalni.

Jeśli nie otrzymaliśmy podczas pierwszej odprawy wszystkich kart pokładowych, musimy odebrać bagaż i ponowne odprawić go na hali odlotów.

Strona główna pomocy

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 243 Sprawdź