Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Kalendarze najlepszych cen

Zobacz więcej

Treść główna

Regularne linie lotnicze

Regularne linie lotnicze mają wiele do zaoferowania pasażerom. Przede wszystkim latają do największych portów lotniczych, które znajdują się najbliżej centrum miast.

Najważniejszym wyróżnikiem regularnych linii lotniczych jest jakość ich usług, a co za tym idzie, zazwyczaj także wyższe koszty, jakie trzeba ponieść. Pasażer w liniach regularnych traktowany jest bardziej troskliwie, ma większe prawa dotyczące modyfikacji czy nawet zwrotu biletów. W tradycyjnych liniach lotniczych w cenę biletu wliczone są zazwyczaj: posiłek w samolocie, bagaż rejestrowany oraz rozrywka na pokładzie (m.in. darmowe gazety, muzyka, filmy). Poza tym tanie linie lotnicze raczej nie obsługują długich tras – loty transatlantyckie i podróże do egzotycznych miejsc to nadal domena głównie regularnych przewoźników.

Najpopularniejsze regularne linie lotnicze oferujące loty z Polski to PLL LOT, Lufthansa, Air France/KLM, Qatar czy Emirates.

Zobacz wszystkie linie lotnicze

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!6 ofert od 328 Sprawdź