Treść strony

wizzair

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 600 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Wizz Air - porównaj ceny biletów i zarezerwuj

Znajdź nas w social mediach

Wizz Air jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się tanich linii lotniczych w Europie. Jeśli marzysz o niezapomnianych podróżach, a przy tym cenisz sobie atrakcyjne ceny, linie te z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Wizz Air – podróże nie muszą rujnować twojego budżetu

Wizz Air oferuje imponującą sieć tras, obsługując ponad 150 kierunków na całym świecie. Bez względu na to, czy planujesz podróż biznesową do Londynu, weekendowy wypad do Barcelony czy wakacje w pięknym Dubaju, linie te mają ofertę dla każdego.

Firma ta szczyci się nowoczesną flotą samolotów, głównie z serii Airbus A320 i A321. Bezpieczeństwo pasażerów jest najwyższym priorytetem dla Wizz Air, dlatego linia inwestuje w najnowocześniejsze technologie i regularnie szkoli swoją załogę. Wizz Air to także symbol wygody. Dzięki prostemu systemowi rezerwacji online, możliwości rezerwacji dodatkowego miejsca na bagaż czy opcji Wizz Flex, która umożliwia zmianę rezerwacji bez dodatkowych opłat, podróżowanie z Wizz Air jest łatwe i bezstresowe.

Ale Wizz Air to nie tylko usługi lotnicze. Wizz Air, zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju, podejmuje liczne inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Poprzez zastosowanie ekologiczniejszych samolotów i praktyk operacyjnych, linie dążą do minimalizacji swojego wpływu na środowisko.

IMG 2512

fot. materiały prasowe 

Data założenia 2003 r.
Sojusz European Low Fares Airline Association
IATA W6
ICAO WZZ
Znak Wizzair
Siedziba Wizz Air Hungary Airlines Ltd.
Airport Business Park C2, Lőrinci út 59, 2220 Vecsés, Węgry
www wizzair.com

Wybierz loty Wizz Air 
Na naszej stronie znajdziesz najnowsze oferty Wizz Air i będziesz mógł łatwo zarezerwować bilety na loty. Intuicyjny system rezerwacji pozwoli Ci z łatwością wybrać kierunek, datę oraz liczbę pasażerów. Z nami rezerwacja biletów lotniczych jest prosta i przyjemna. 

wizz air samolot

Więcej informacji
Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza obsługująca Europę i Bliski Wschód. Linia powstała w czerwcu 2003 roku, a pierwszy lot z Polski odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic. Linia korzysta głównie z mniejszych i tańszych lotnisk, dzięki czemu może konkurować cenami z innymi przewoźnikami.

Przewoźnik oferuje uproszczony model usług: kabiny jednej klasy oraz usługi gastronomiczne na życzenie pasażera za dodatkową opłatą. Konieczna jest także internetowa odprawa biletowa oraz odpłatność za bagaż i inne dodatkowe usługi.

Ładowanie...

Bagaż podręczny 

Pasażer Wizz Air korzystający z pierwszeństwa wejścia na pokład może zabrać ze sobą na pokład samolotu jeden bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach maksymalnych 55 x 40 x 23 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 40 x 30 x 20 cm.

Podane wymiary nie obejmują uchwytów/kółek bagażu; jednakże kółka mogą zwiększać wymiary bagażu maksymalnie o 5 cm.

Na pokład można wnieść bezpłatnie także następujące przedmioty:

 • okrycie wierzchnie lub koc

 • telefon komórkowy

 • materiały do czytania w czasie lotu

 • dla dzieci poniżej drugiego roku życia: jedzenie na czas lotu oraz składany wózek dziecięcy bądź małą kołyskę (można zabrać ze sobą do drzwi samolotu lub schodów prowadzących na pokład )

 • para kul dla pasażerów niepełnosprawnych ruchowo

Bagaż rejestrowany 

W liniach lotniczych Wizz Air bagaż rejestrowany nie jest wliczony w cenę biletu, ale istnieje możliwość dokupienia bagażu. Jedna osoba może dokupić maksymalnie 6 sztuk bagażu o wadze do 10 kg, 20 kg lub 32 kg. Można dodać maksymalnie 3 sztuki bagażu rejestrowanego online i kolejne 3 na lotnisku. Rozmiary bagażu rejestrowanego nie mogą przekraczać 149 x 119 x 171 cm.

Wizz Air załoga

Odprawa online 

Podróżując liniami Wizz Air trzeba dokonać odprawy – jest ona obowiązkiem każdego klienta. Czas dostępności odprawy przez Internet zależy od rodzaju rezerwacji. Jeśli nie zostaną wykupione żadne miejsca podczas rezerwacji, odprawa będzie dostępna tylko na 48 godzin przed wylotem. W przypadku lotów powrotnych, na które nie wykupiono miejsc, odprawa na lot powrotny będzie dostępna na 48 godzin przed wylotem. Po zakończeniu odprawy należy wydrukować kartę pokładową lub wygenerować ją elektronicznie na telefonie lub tablecie.

Jeśli zapomnisz zabrać karty pokładowej lub nie odprawisz się online, możesz to zrobić na lotnisku za dodatkową opłatą.

 

Ładowanie...

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!6 ofert od 249 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 104 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 135 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 93 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!