Treść główna

Zespół

Jesteśmy zespołem pasjonatów podróży i nowych technologii. W 2006 roku postanowiliśmy stworzyć serwis dedykowany podróżom lotniczym, który dostarcza użytkownikom wiedzę, narzędzia i inspirację do podróżowania.

Nasi redaktorzy latali do europejskich krajów za darmo, a mając dostęp do najlepszych informacji, rezerwowali noclegi za nawet 70% mniej niż stawki w standardowych cennikach.

Łączymy naszą wiedzę, doświadczenie i inspiracje, by pokazać Ci, że warto poznawać świat. I można to robić tanio!

Poznaj nasz zespół:

 • Artur Kowalczyk
  Artur Kowalczyk
  Artur Kowalczyk

  Założyciel serwisu Tanie-Loty.pl, który od najmłodszych lat kocha wszystko, co jest związane z lataniem.

  Entuzjasta nowych technologii i ery informacji, który połączył pasję ze sposobem na życie. Lubi pracować z ludźmi, zwłaszcza takimi, którzy są kreatywni, otwarci i nie boją się nowych wyzwań. Jego hobby to kolarstwo górskie oraz filmowanie „z powietrza” przy pomocy bezzałogowych platform latających.

 • Olga Kowalczyk
  Olga Kowalczyk
  Olga Kowalczyk

  Z entuzjazmem wspieram (prawie na cały etat ;)) projekt tanie-loty.pl, który jest w moim życiu od momentu powstania. Podróże kocham- i te dalekie, i te bliższe. To dzięki nim w moim życiu pojawia się wyjątkowy czas. Do tej pory odwiedziłam już wiele krajów, ale świat wciąż ma przede mną wiele do odkrycia. Mówię kilkoma językami obcymi, ale miejsce szczególne w moim sercu zajmuje język portugalski. Ze sportów najbardziej lubię narciarstwo biegowe, rower i pływanie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 3 chłopców.

 • Anna Pustizzi
  Anna Pustizzi
  Anna Pustizzi

  Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności.

  Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

 • Sebastian Sołecki
  Sebastian Sołecki
  Sebastian Sołecki

  Pracuje z nami od 5 lat jako Full Stack Web Developer. Zajmuje się utrzymaniem i rozwojem serwisu. Zdarza mu się wtrącać do designu, irytując przy tym Ado.

  Prywatnie szczęśliwie żonaty. Lubi spędzać czas w samochodzie, na bieganiu i w kuchni (na każdym etapie). Potrafi obsługiwać instrumenty muzyczne i przywracać czynności życiowe.

 • Ado Kasprzak
  Ado Kasprzak
  Ado Kasprzak

  Z Tanimi Lotami od początku. Webdeveloper, grafik, fotograf.

  W wolnym czasie chodzi po górach, wspina się i jeździ na rowerze.

 • Aleksandra Ryś
  Aleksandra Ryś
  Aleksandra Ryś

  W redakcji Tanie-Loty.pl zajmuje się pisaniem artykułów, wyszukiwaniem newsów i tworzeniem treści. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania copywriterka. Uwielbia podróże. W wolnym czasie biega, czyta lub majsterkuje.

 • Kama Olejarz
  Kama Olejarz
  Kama Olejarz

  Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

 • Martyna Dużak
  Martyna Dużak
  Martyna Dużak

  Martyna sprawuje opiekę nad Klientami reklamowymi oraz partnerami Tanich Lotów. Do jej głównych zadań należą prezentacja portalu, doradztwo, negocjacje i sprzedaż.

  Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie na szlakach górskich, na nartach, sali fitness i szkoleniach. Jej największe pasje to pole dance i gotowanie: od kuchni śląskiej poprzez orientalną aż po fusion.

Współpracują z nami

 • Katarzyna Czaczuń
  Katarzyna Czaczuń
 • Joanna Węgielewska
  Joanna Węgielewska
 • Milena Goc
  Milena Goc

Nawigacja dodatkowa