Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Komunikacja w Wielkiej Brytanii

Znajdź nas w social mediach

Oferta połączeń lotnicznych do Wielkiej Brytanii jest obecnie bardzo bogata, przede wszystkim za sprawą tanich linii lotniczych, oferujących przeloty nie tylko na londyńskie lotniska, ale również do wszystkich większych metropolii kraju. Równie łatwo podróżować samolotem po samej Anglii. Najwięksi przewoźnicy, którymi są Ryanair i easyJet mają bogatą ofertę lotów w głąb kraju. W Anglli doskonale podróżuje się koleją. Pociągi kursują bardzo często i niemal do każdego zakątka kraju. Warto jednak pamiętać, że w okresach wzmożonego ruchu - np. w czasie Świąt Bożego Narodzenia, może być konieczna wcześniejsza rezerwacja biletu.

Transport autobusowy jest równie szeroko rozpowszechniony. Jeżeli zarezerwujemy bilet wystarczająco wcześnie – co najmniej na miesiąc z góry, można podróżować do większości miejscowości z Londynu za jednego funta. Oczywiście połaczenia autobusowe są zwykle mniej komfortowe od kolei czy samolotu i trzeba liczyć się z dłuższym czasem podróży. Ta opcja jest jednak znacznie bardziej ekonomiczna.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 243 Sprawdź