Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Londynu - spełnij marzenia o podróży!

Znajdź nas w social mediach

Londyn
Fot. Depositphotos

Tanie loty do Londynu cieszą się dużą popularnością nie tylko z powodu tego, że Londyn jest naprawdę atrakcyjnym i popularnym miastem, ale także dzięki dostępności biletów lotniczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dość krótki przelot, a także dostępność połączeń do Londynu sprawia, że ten kierunek jest wybierany bardzo często. 

Na tej stronie znajdziesz najlepsze oferty na tanie loty do Londynu. Jeśli marzysz o podróży do stolicy Wielkiej Brytanii, ale chcesz zaoszczędzić na biletach lotniczych, jesteś we właściwym miejscu. Nasza platforma umożliwia porównanie cen i ofert różnych linii lotniczych, abyś mógł znaleźć najtańsze i najdogodniejsze połączenia. 

Ładowanie...

Sposoby na tanie loty do Londynu:

  1. Rezerwuj z wyprzedzeniem: Planując podróż do Londynu, warto zarezerwować bilety lotnicze wcześniej. Dzięki temu masz większą szansę na skorzystanie z atrakcyjnych promocji i niższych cen.
  2. Śledź oferty specjalne: Regularnie monitoruj naszą stronę, ponieważ prezentujemy najnowsze oferty specjalne na loty do Londynu. Często linie lotnicze organizują promocje, które umożliwiają podróżowanie po niższych kosztach.
  3. Elastyczne daty podróży: Jeśli masz możliwość, spróbuj dostosować daty podróży. Czasami podróżowanie w mniej popularnych terminach może przynieść oszczędności na bilecie lotniczym.
  4. Porównuj ceny: Nasza strona umożliwia porównanie cen i ofert różnych linii lotniczych. Korzystając z naszego narzędzia, łatwo znajdziesz najtańsze połączenia i wybierzesz najlepszą ofertę.
  5. Wybierz odpowiednie lotnisko: Londyn ma kilka lotnisk, dlatego zwróć uwagę, które z nich oferują tańsze połączenia. Czasami podróżowanie do lotniska oddalonego od centrum może być korzystniejsze cenowo.

Dzięki naszym informacjom możesz podróżować taniej i wygodniej. Rezerwuj z wyprzedzeniem, śledź oferty specjalne i korzystaj z elastycznych dat podróży. Znajdź swój tanie loty do Londynu już teraz i rozpocznij przygodę w tej urokliwej metropolii!

Współczesny Londyn jest największym centrum finansowym świata, a także ogromnym ośrodkiem medialnym. Mimo iż nie ma on tylu zabytków czy muzeów co Rzym lub Paryż (większość miasta spłonęła w wielkim pożarze z 1666 r., a to, co ocalało i odbudowano przez następne 300 lat, zniszczyły niemieckie naloty dywanowe podczas II wojny światowej), miasto przyciąga rocznie około 30 milionów turystów. Zabytki Londynu jak słynny  Big Ben czy Tower of London tworzą jego wyjątkową wizytówkę.

Skąd dolecę do Londynu? Z jakich lotnisk mam szukać tanich lotów do Londynu?

samolot nad Londynem

Londyn to jeden z najpopularniejszych kierunków podróży z Polski, dlatego wszystkie lotniska, nawet te regionalne dbają o to, by zaoferować podróżnym bogatą siatkę połączeń do Londynu. Bezpośrednio dolecisz tam z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Gdańska, ale także ze Szczecina, Poznania, Lublina, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowa i Olsztyna. 

Pogoda w Londynie

Stolica Wielkiej Brytanii to przede wszystkim umiarkowany i dość łagodny klimat. Wbrew stereotypom, w Londynie pada rzadziej niż w innych miejscach w Wielkiej Brytanii. Latem zdarzają się czasem upały, zaś zimy są zdecydowanie łagodniejsze niż w Polsce. Pogodę w Londynie cechuje niestety duża zmienność, dlatego warto mieć przy sobie zarówno ciepłą kurtkę przeciwdeszczową, parasol jak i okulary przeciwsłoneczne. 

Tanie loty do Londynu! Gotowy do lotu?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lotów do Londynu w promocji. Tradycyjne i tanie linie lotnicze serwują co jakiś czas prawdziwe okazje na tanie loty do Londynu. Londyn to jedna z tych metropolii europejskich, które koniecznie trzeba zwiedzić. 

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Londynu?

Do Londynu polecisz bezpośrednio z Polski liniami lotniczymi British Airways, easyJet, LOT, Ryanair i Wizz Air.

Jak długo trwa lot do Londynu?

Zależnie od trasy, loty z Polski do Londynu trwają około 2 godzin, Są to bezpośrednie loty z Polski do Londynu.

Ile kosztują bilety lotnicze do Londynu?

Bilety lotnicze do Londynu można znaleźć już za około 200 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 100 zł.

Kiedy najtaniej lecieć do Londynu?

Wysoki sezon na loty do Londynu przypada na lipiec i sierpień. Najtańsze miesiące na podróż to styczeń i listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a Londynem oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta tanich linii lotniczych do Londynu będzie dostępna, dostaniesz maila.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 115 Sprawdź Urlop w lipcu? Sprawdź najlepsze propozycje na Twoje wakacje!8 ofert od 129 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ12 ofert od 383 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 127 Sprawdź