Treść strony

tanie-loty-do-australii

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 600 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do AustraliiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Brisbane (BNE) Brisbane Apt.od 5021Wybierz
 • Adelajda (ADL) Adelaide Int. Apt.od 5234Wybierz
 • Canberra (CBR) Canberra Int. Apt.od 6692Wybierz
 • Gold Coast (OOL) Gold Coast Apt.od 7453Wybierz
 • Newcastle (Australia) (NTL) Williamtown Apt.od 8576Wybierz
więcej

Treść główna

Tanie loty do Australii

Znajdź nas w social mediach

Fot. Shutterstock

Obejmująca swoim obszarem cały kontynent Australia jest szóstym co do wielkości państwem na świecie. Ten zamieszkały pierwotnie przez Aborygenów mistyczny kraj to ziemia zarazem gościnna i wroga. Wybrzeża Oceanów Indyjskiego i Spokojnego, miasta położone w pięknych zatokach, sprzyjający klimat i plaże – wiecznie słoneczne i pełne miłośników surfingu, dla których Australia jest mekką. Ale z drugiej strony jest to kraina bezkresnych, niegościnnych, półpustynnych równin. Europejscy odkrywcy nazywali te tereny "Terra Australis", co z łaciny oznacza Ziemia Południowa. A pora południowa, w sercu bezwodnego interioru, będącego przez swą niegościnność białą plamą na mapach Australii prawie do końca XIX wieku, to czas, kiedy zamiera życie.

Dzisiejsza Australia to kraj spokojny i dynamicznie rozwijający się. Jedyny konflikt, który kładzie się do dnia dzisiejszego cieniem na jej historii to sprawa pierwotnych mieszkańców tej ziemi – Aborygenów. Wciąż walczą oni o prawa do ziemi, którą stracili na rzecz białych przybyszów. Aborygeni przetrwali ponad 200 lat prześladowań i życia w ubóstwie, a kolejne rządy w dalszym ciągu nie potrafią uporać się z problemem poprawy ich sytuacji.

Oblicze Australii jest pełne kontrastów. Z jednej strony mamy wysoce cywilizowane Sydney, Melbourne czy Canberrę - miasta pełne ultranowoczesnych przykładów architektury, z drugiej – skrajnie dzikie tereny. Australia słynie wśród turystów ze swej wyjątkowej urody: pięknych krajobrazów wybrzeża i niegościnnych, lecz przyciągających wytrawnych podróżników równin wnętrza kontynentu oraz unikalnej flory i fauny. Długotrwała izolacja kontynentu od reszty lądów spowodowała, że wiele gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt występuje tylko tutaj. 75% roślin kraju to endemity. Australia to również  kraj wombata, dziobaka, misia koala, a przede wszystkim kangura i strusia emu, które występującą nawet w herbie kraju. W dodatku Australię cechuje nie tylko męcząca przyroda gorącego środka kontynentu, ale także lasy monsunowe, namorzyny oraz wiecznie zielone lasy podrównikowe i araukarii. Tereny o szczególnej wartości przyrodniczej lub krajobrazowej chroni ponad 500 parków narodowych. W wielu wytyczono szlaki turystyczne i zorganizowano miejsca kempingowe, część z nich wpisano nawet na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturalnego UNESCO.

Interesują Cię tanie loty do Australii?

Przejrzyj nasze promocje lotów lub skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć tanie bilety lotnicze do Australii lub do innej lokalizacji. Tanie loty do Australii to nie mit. Można odnaleźć super okazje. Sprawdź!

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Australii?

Nie ma bezpośrednich lotów z Polski do Australii. Polecamy loty z przesiadkami w którymś z europejskich lub azjatyckich portów przesiadkowych.

Jak długo trwa lot do Australii?

Zależnie od trasy, loty z Polski do Australii trwają od 20 do 30 godzin

Ile kosztują bilety lotnicze do Australii?

Bilety lotnicze do Australii można znaleźć już za około 4000-5000 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 2500-3000 zł.

Kiedy najtaniej lecieć do Australii?

Wysoki sezon na loty do Australii przypada od listopada do stycznia. Okazje na tanie bilety można znaleźć najlepiej 2-4 miesiące przed wylotem. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a Australią oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta linii lotniczych do Australii będzie dostępna, dostaniesz maila.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 249 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 104 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 130 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 93 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!