przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do AustraliiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Komunikacja w Australii

Australia jest krajem bardzo rozległym i jednocześnie słabo zaludnionym. Trudno zatem się dziwić, że jednym z najpopularniejszych środków transportu jest samolot. Odległości pomiędzy głównymi miastami kraju są tak duże, że tanie linie lotnicze to najlepsza alternatywa wśród innych dostępnych opcji: pociągu, samochodu czy autobusu. Tym bardziej, że dzięki sporej konkurencji i dużej ilości lokalnych przewoźników ceny biletów lotniczych są przystępne, a liczba połączeń dosyć duża.

Jeśli komuś nie zależy na czasie, to najtańszym i bardzo wygodnym środkiem transportu jest autobus. Wielu turystów wybiera ten sposób podróżowania, gdyż jest to najlepsza okazja do poznania kraju. Podstawową przyczyną jest jednak oczywiście rozbudowana sieć połączeń, o wiele lepsza od sieci kolejowej. W dużych miastach istnieje także dogodna sieć autobusowa, choć i tak korzysta się w nich głównie z metra lub kolejki naziemnej. Podróż koleją nie nie jest ani tania, ani szybka – szczególnie dlatego, że sieć jest słabo rozwinięta.

Ze względu na odległości podróż samochodem po Australii jest swego rodzaju wyzwaniem. Mimo że drogi są bardzo dobre, trzeba być pewnym swojego środka transportu. Awaria auta gdzieś na środku australijskiego interioru, w odległości setek mil od najbliższej ludzkiej siedziby, może być niebezpieczną przygodą.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Australii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Australii.

Jeżeli planujesz podróż do Australii, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Wrocławia do Brisbane lub tanie loty z Warszawy do Perth.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Poznania do Melbourne.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty z Gdańska, Okazje na loty do Bułgarii, Wycieczki na wyspy włoskie, Pakiety z Katowic, loty z Gdańska do Bergen, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, Loty do Australii.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Zawieszki do bagażu, Na prezent, Plecaki biznesowe i Torby dla dzieci.