Nagłówek strony

Najnowsze wpisy

Najnowsze opinie

Ocena: 4.5

A Brasileira

"Fajne miejsce!"
Marek
Ocena: 5.0

Lotnisko Narita Tokio

"Lotnisko dobrze zorganizowane i oznaczone. Obsługa bardzo miła i pomocna, mówiąca po angielsku. Czystość lotniska, dobre wi-fi, połączenie kolejowe z Tokio że stacji na lotnisku to dodatkowe atuty. Już nie..."
Wojciech
Ocena: 5.0

Shantaram

"Świetna książka. Wciągająca historia, od której nie można się oderwać. Czyta się jednym tchem. Polecam!"
Adam
Ocena: 4.0

Rejsy po Wełtawie w Pradze

"Skorzystałam z atrakcji jaka jest rejs po Wełtawie z obiadem w wieczór sylwestrowy. koszt 600 KC. Widok przepiekny, zabytki budowle pieknie oświetlone. Nastrojowo. Co do obiadu... Nie polecam. Jest oczywiście..."
WIOLETTA
Ocena: 2.8

eDreams

"Po zakupie biletu online czekam ponad 11 godzin na potwierdzenie. Pieniądze pobrane z konta a biletu brak. W regulaminie zastrzegają, że za tanie bilety nie muszą zwracać pieniędzy a w..."
Miroslaw
Ocena: 4.3

Muzeum Zegarów w Wuppertalu

"Byłem tam już 15 lat temu. Bardzo, bardzo ciekawa ekspozycja - zegarów i wszystkiego o czasie. Wybieram się tez jeszcze raz. Byłem przygotowany na historię czasu ale oprowadził mnie wtedy..."
Gerard

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Madrytu do Barcelony, z Warszawy do Rzymu oraz połączeń lotniczych z Łodzi do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Okazje na loty na weekend za granicę, Pakiety z Polski, najtańsze bilety z Wrocławia do Londynu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Ładowarki, Mapy zdrapki, Bez kategorii i Walizki twarde.