Przewodniki turystyczne

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Wyspy Kanaryjskie

Archipelag Wysp Kanaryjskich-jeden z najpopularniejszych celów turystycznych kojarzy się przede wszystkim z bezkresnymi,czarnymi plażami wulkanicznymi,drzewami smoczymi,błękitnym niebem,szumem atlantyckich fal i gwarantowaną złocistą opalenizną nawet w środku zimy.Kto udaje się na wyspy wraz z tym przewodnikiem-na pewno tego nie pożałuje.Przewodnik zawiera informacje nie tylko o atrakcjach jakie na nas czekają,ale również daje nam wskazówki odnośnie kempingów,restauracji,muzeów,parków jak i innych tematów,które mogą nas zaciekawić zarówno przed jak i w trakcie pobytu na którejś z Wysp Kanaryjskich.

by Karolina     0   1  
 
4.9 (3)
Londyn. Przewodnik - Celownik

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielne zwiedzanie miasta stanie się prawdziwą przyjemnością! Przewodnik-Celownik Londyn to: Atlas Londynu 1 : 10 000 Alfabetyczny leksykon 111 największych atrakcji turystycznych blisko 150 kolorowych fotografii Zwięzłe informacje praktyczne Przejrzysty system odsyłaczy ... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Londynem, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze zabytki w mieście.

by Małgorzata     0   1  
 
5.0 (1)
1453949274624-1159656232.jpg

Rewelacyjny przetłumaczony na język polski przewodnik po Nowej Zelandii.

by Małgorzata     0   1  
 
0.0 (0)
1453948709426-1964569631.jpg

Jeden z najlepszych przewodników jakie możecie nabyć na miejscu w Nowej Zelandii. Pokazuje w jasny sposób miejsca warte odwiedzenia.

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Przewodnik Szkocja

Kolorowy przewodnik Wiedzy i Życia po Szkocji. Zdjęcia, trójwymiarowe rzuty głównych zabytków, mapy, plany miast.

by Karolina     0   1  
 
5.0 (1)
Londyn przewodnik

MARCO POLO Przewodnik, całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Zawiera również atlas drogowy.

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Afryka po raz pierwszy. Podróże z pasją

Przewodnik, który powstał z pasji podróżowania! Napisany przez doświadczonego podróżnika, który odwiedził i opisał setki miejsc na świecie, z myślą o osobach preferujących samodzielne wyprawy. Autor przewodnika oprowadza po wielu niezwykłych miejscach, a wśród nich tych położonych na popularnych szlakach, a także po mniej znanych, ale uczęszczanych, dla których warto zjechać z trasy. Książka zawiera 2 obszerne części - Informacje praktyczne i Przewodnik - poprzedzone opisem 25 atrakcji, których nie można przegapić, w tym zabytki, wydarzenia i lokalne smakołyki.

by Kamila     0   1  
 
0.0 (0)
Ponidzie5_okl-2013.jpg

Fajna książka, zawiera wszystkie potrzebne informacje potrzebne do odkrywania Ponidzia, w tym historie obiektów wartych zobaczenia oraz objaśnienia architektoniczne budowli. Na końcu książki znajdują się proponowane trasy zwiedzania, które można przebyć rowerem.

by Karolina     0   1  
 
5.0 (4)
Praga Perfekcyjne dni + plan miasta

Przewodnik Marco Polo SMART Praga jest kompaktowym przewodnikiem dla podróżujących, którzy chcą uzyskać szczegółowe informacje, jednak mają mało czasu, by zaplanować optymalną podróż.. Przewodnik Marco Polo SMART Pragę prowadzi z doskonałymi dziennymi programami przez pojedyncze dzielnice czeskiej stolicy i pokazuje najbardziej lubiane atrakcje, każdorazowo z wskazówkami dla małych przerw w kawiarniach, restauracjach albo barach. Wstęp tworzy TOP 10 Pragi: najważniejsze rzeczy godne zobaczenia w mieście, które bezwarunkowo trzeba odwiedzić, od absolutnie wyjątkowego numeru jeden, aż do mniej ważnego numeru dziesięć. Przewodnik w praktycznym pakiecie: - oprawa w spirale, - kolorowy system przewodnika, - atlas - dodatkowa wyciągana mapa, w poręcznym etui doczepianym do spirali. Cena w Empiku:39,90

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Praga-przewodnik kieszonkowy ExpressMap

W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zaplanować urlop w stolicy piwa i knedlików: 9 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania, mapy przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, informacje praktyczne: adresy opisywanych miejsc, dni i godziny otwarcia, wskazówki odnośnie do poruszania się po mieście, noclegów, ważne telefony, podstawowe czeskie zwroty, mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii. Korzystanie z przewodnika ułatwiają: przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji, poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni.

by Karolina     0   0  
 
5.0 (2)
Warszawa. Spacery z Ciumkami

„Warszawa. Spacery z Ciumkami” z serii „Skrzat poznaje świat” to znakomity przewodnik dla całej rodziny opracowany w formie jedenastu spacerów. Dzięki niemu każdy może poznać niezwykłe miejsca, najwybitniejsze postacie, wydarzenia historyczne oraz ciekawostki związane ze stołecznym miastem. Zwiedzanie umilą warszawskie legendy oraz przesympatyczne towarzystwo rodziny Ciumków. Informacje na temat historii, zabytków i atrakcji stolicy stanowią wartościowe źródło wiedzy dla dorosłych i uczniów oraz świetną pomoc dydaktyczną dla nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach tzw. ścieżki regionalnej. Z przewodnikiem „Warszawa. Spacery z Ciumkami” łatwo można zaplanować wspaniałą wycieczkę po Warszawie.

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Łódzkie kina .Od Bałtyku do Tatr.

Książka „Łódzkie kina. Od Bałtyku do Tatr” to obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników X muzy. Piotr Kulesza w sprawny sposób kreśli mapę łódzkiej kinematografii, zaznaczając na niej prawie wszystkie kina, które kiedykolwiek działały w mieście. Niepublikowane dotąd zdjęcia, pamiątki, plakaty, reklamy, notatki prasowe – wszystko to pozwoli Państwu przenieść się do najwytworniejszych kin, takich jak Odeon, Casino czy Luna, ale również do ogrodowych kinematografów w Rudzie Pabianickiej i na Bałutach. Autor przypomina kina istniejące w czasach Polski Ludowej, rejestruje te istniejące obecnie a także przybliża budujące się obiekty. Otwórzmy drzwi do przeszłości. Szelest przedzieranych biletów obudzi wspomnienia, znowu rozbłysną światła, szepty powoli ucichną, na ekranie pojawi się ulubiony film... Z teatrów świetlnych powoli przenosimy się do współczesnych multipleksów. Kameralne wnętrza zastępują przestronne i nowoczesne sale kinowe... Ponad 100 lat kinowej historii – Łódź ma się czym pochwalić! Zapraszamy na seans wspomnień.

by Karolina     0   0  
 
5.0 (1)
Best-kept secrets of Ireland

Jest to album napisany w języku angielskim ,który przedstawia niesamowite miejsca w Irlandii.W albumie oprócz bardzo dobrych opisów niezwykłych miejsc zobaczymy piękne fotografie.Książa ta, przedstawia nam miejsca turystyczne poprzez geograficzny podział tego kraju.Jeżeli chcesz odkryć piękno świata,jakie jest możliwe do zobaczenia w tym kraju,a zależy Ci też na aspektach natury i przyrody to jest to najlepsze rozwiązanie.W każdym rozdziale książki są pokazane bardzo oryginalne miejsca,w których poczujesz kontakt z naturą.W albumie czekają na nas informacje między innymi o Parku Narodowym Killarney jak i o celtyckich ruinach.Nie zabraknie również atrakcji,które są juz bardziej nowoczesne, mieszczą się np.w Dublinie czy też w Belfascie. Ten album dzięki bogatym opisom i jeszcze lepszym fotografiom przedstawi nam niezwykły świat jaki czeka na nas na wyspie.

by Karolina     0   0  
 
4.8 (1)
Ukraina

Ukraina rozciąga się od Bieszczad po Krym i dalej. To taka odległość, że można zapytać: gdzie Rzym, gdzie Krym? A po drodze jest wszystko, stepy prawie jak w Mongolii (pisał o nich Mickiewicz), duże rzeki Dniepr i Dniestr, historyczne miasta: galicyjski Lwów, urodziwy Kijów, nadmorska Odessa. Na Ukrainie stoczono wiele bitew, tu doszło do katastrofy elektrowni atomowej w Czarnobylu. Nad krajem unosi się jednak duch słowiańskiej egzotyki, widocznej w obyczajach i folklorze. Przewodnik Ukraina jest tak barwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i nie pozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny i elegancki. Znajdziesz w nim czytelne informacje, ciekawostki, mapy i mnóstwo zdjęć. Te wakacje zapamiętasz na długo!

by Karolina     0   1  
 
0.0 (0)
Hiszpania-przewodnik kieszonkowy

Dzięki przewodnikowi dowiesz się wiele o kulturze i historii tego kraju, poznasz zwyczaje jego mieszkańców oraz zwiedzisz najpiękniesze miejsca: Palacio Real w Madrycie, Palau Güell Gaudiego w Barcelonie, Alhambry w Grenadzie, wieże w Teruel, madryckie Prado, Museo de Picasso w Maladze, Museo Guggenheim w Bilbao czy Casa-Museu Salvadora Dali w Cadaqués. Zródło grafiki:http://ecsmedia.pl/c/hiszpania-przewodnik-kieszonkowy-b-iext28074766.jpg

polskazachwyca.pl