Biura podróży

by Ania Dreamer     0   0  
 
0.0 (0)
Britas

Biuro, którego specjalnością są wczasy krajowe, nad morzem, w górach, nad jeziorami, ale również wyjazdy zagraniczne. Prowadzi też sprzedaż biletów lotniczych.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
4.4 (6)
almatur.png

Biuro Podróży i Turystyki "Almatur" powstało w 1956 r. i zajmowało się organizowaniem turystyki środowiska studenckiego. Główną działalnością biura były wycieczki szkolne i studenckie[1] oraz prowadzenie baz turystycznych w górach. Wydawało również międzynarodowe legitymacje zniżkowe dla studentów ISIC i PTSM. Obecnie Almatur jest przedsiębiorstwem zajmującym się ruchem turystycznym w Polsce i za granicą. Przygotowuje i prowadzi obozy młodzieżowe i zimowiska, wczasy narciarskie, wycieczki do egzotycznych krajów

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
4.1 (1)
LogosTour.jpg

LogosTour to działające od 1981 roku biuro turystyki, będące polskim liderem w sektorze egzotycznych wyjazdów turystycznych. W ciągu 29 lat z usług LogosTour skorzystało już ponad 1 mln zadowolonych klientów. Co roku na wojaże rusza z nami ponad 30 tysięcy turystów. Żadne inne polskie biuro podróży nie może się pochwalić równie bogatą i sprawdzoną ofertą wyjazdów w niemal każdy zakątek świata. W ofercie LogosTour jest prawie 150 wycieczek do Europy, Azji, obu Ameryk, Afryki, Australii, a nawet na Antarktydę. Podczas nich na własne oczy obejrzeć można największe cuda przyrody i architektury, a nawet wybrać się w podróż dookoła świata. Specjalnością LogosTour są wyprawy egzotyczne, ale biuro oferuje także pakiety Incentive, czyli wyjazdy motywacyjne dla firm i posiada bogatą ofertę wczasów i wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc Europy. LogosTour jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, wśród których wymienić można: pięciokrotnie przyznaną przez dziennik Puls Biznesu nagrodę „Gazele Biznesu”, „Kryształowy Globus” przyznany przez Polską Izbę Turystyki, dyplom „Lider Rynku Turystycznego” i tytuł „Największy Tour Operator” nadany przez wydawnictwo Rynek Turystyczny oraz wyróżnienie Róża Kolumba za najlepszy katalog przyznane przez Wiadomości Turystyczne.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
5.0 (3)
ecco-travel.png

Ecco Travel specjalizuje się w organizowaniu egzotycznych wyjazdów pobytowych i wycieczek objazdowych do odległych miejsc na całym świecie. Ecco Travel przygotowuje corocznie nową ofertę, publikowaną w osobnym katalogu i na stronie internetowej. W ofercie wczasów pobytowych znajdują się wyselekcjonowane hotele w najdalszych zakątkach świata, takich jak: Sri Lanka, Malediwy, Zanzibar, Filipiny, Jamajka, Dominikana, Kuba, Tajlandia, Meksyk, Oman, Indonezja – Bali, Kenia, Mauritius, Seszele, Polinezja Francuska, Brazylia, Wenezuela, Chiny, Indie, Malezja i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Na wybranych kierunkach można skorzystać z szeregu wycieczek fakultatywnych. Szeroka oferta programów objazdowych obejmuje zwiedzanie najciekawszych miejsc w takich państwach jak: Chiny, Indie, Meksyk, Kenia, Brazylia, Peru, Jamajka, RPA, Wietnam, Tajlandia, Tajlandia z Kambodżą, Jordania z Izraelem, Jordania z Syrią i Libanem, Wenezuela, Wietnam z Kambodżą i Laosem, Hawaje. Ecco Travel współpracuje z wieloma międzynarodowymi przewoźnikami, oferującymi transport na dalekich trasach, między innymi: Alitalia, Austrian Airlines Qatar Airlaines, KLM, Lufthansa.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
4.4 (4)
TOOP00039-0001.jpg

Oferta Exim Tours obejmuje wyjazdy do Egiptu, m.in. programy objazdowe z rejsem po Nilu i Tunezji wraz z wyspą Djerbą. Wyloty realizowane są z wszystkich dużych lotnisk w Polsce; Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska. Dużą część oferty stanowią wyloty na dalsze kierunki, realizowane z czeskiej Pragi, m.in. do Brazylii, na Kubę i Margeritę.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
0.0 (0)
7islands.png

Firma 7islands powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Zapewniamy bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach, dzięki czemu każdy z Klientów znajdzie dopasowany do własnych potrzeb produkt, który spełni jego oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług stała na najwyższym poziomie. O naszej sile decyduje nie tylko szeroka oferta, lecz również profesjonalna kadra, która zdobywała swoje doświadczenie w największych biurach podróży oraz zespół rezydentów i animatorów troszczący się o naszych Klientów podczas wypoczynku. Z myślą o najmłodszych turystach powstała idea klubów animacyjnych 7friends na wakacyjnych destynacjach. Pomysł cieszył się ogromną popularnością w poprzednich sezonach, więc również w tym roku otwieramy nasze mini kluby dla najmłodszych. Gry, zabawy, rywalizacja, a wszystko to pod opieką naszych wykwalifikowanych, polskojęzycznych animatorów. Od początku swojej działalności 7islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT). Naszą ofertę mogą Państwo znaleźć w ponad tysiącu biur podróży na terenie całej Polski. Z każdym rokiem sukcesywnie zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów. W 2014 roku z usług 7islands skorzystało blisko 12 000 Klientów, a od początku naszej działalności ponad 50 000 osób spędziło z nami swoje wymarzone wakacje. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do grona naszych stałych Klientów.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
4.9 (4)
grecos.png

Touroperator specjalizujący się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. Głównym kierunkiem w sezonie letnim są greckie wyspy, gdzie Grecos jest jednym z wiodących organizatorów w polskiej branży turystycznej. Lata doświadczeń, współpraca z najlepszymi regionalnymi kontrahentami oraz dobór obiektów o bardzo dobrym standardzie i serwisie stanowią, dla Klientów gwarancję udanych wczasów. Biuro z roku na rok rozszerza swoją działalność i obecnie proponuje wypoczynek aż na pięciu, słynnych wyspach starożytnej Hellady: Krecie, Rodos, Korfu, Zakynthos oraz Kos. Dodatkowo zainteresowanie klientów sprawiło, iż na stałe w ofercie zagościły propozycje relaksu w Turcji oraz na hiszpańskiej Majorce. Wyloty odbywają się z 9 różnych miast Polski. Opieka, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt, jest sprawowana przez fachowców w swojej dziedzinie, którzy są do dyspozycji 24h na dobę. Wszystkie te czynniki przekładają się na rosnącą sympatię oraz poziom zadowolenia wśród polskich turystów.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
4.9 (8)
rainbow-tours-logo2.jpg

Rainbow Tours to firma działająca w branży turystycznej. Na rynku tour operatorów Rainbow Tours działa od 1990 roku. Firma zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych,jak również pośredniczy w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów. W zakres działalności spółki wchodzi także sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych oraz promowych. Oferta Rainbow Tours realizowana jest za pośrednictwem czterech głównych kanałów dystrybucji:- - sieci własnych punktów sprzedaży (biur obsługi klienta), - sieci agencyjnej, - internetu, - niezależnej linii call center. Od 9 października 2007 roku Rainbow Tours jest spółką notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

by Aleksandra Soroczynska     0   1  
 
5.0 (1)
Coral Travel Wezyr Holidays

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 23 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów m.in. touroperatorów, takich jak Wezyr Holiday Service, Odeon Tours, Coral Travel, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium hotels International oraz linie lotnicze Royal Flights, w skład których wchodzi flota 25 samolotów, w tym 9 własnych. Jako Wezyr Holidays biuro działa na polskim rynku od 1999 roku. W ciągu 16 lat z Wezyrem wyjechało na wakacje blisko 900 000 turystów. W lipcu 2014 roku zdecydowano się połączyć 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel – najsilniejszej marki OTI Holding, od 2013 roku również obecnej w Polsce. Do tej pory obaj touroperatorzy oferowali klientom produkty komplementarne - Wezyr Holidays bliskie kierunki, zaś Coral Travel wyjazdy egzotyczne i luksusowe wakacje. bok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Grecję, Hiszpanię, Bułgarię, Egipt, Tunezję oraz kraje egzotyczne, takie jak Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

by Ewa     0   1  
 
5.0 (4)
Funclub

Biuro Podróży Funclub, istniejące na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o., z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach. Współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Biuro Podróży Funclub ma obecnie 4 własne biura terenowe, a oprócz tego oferty biura dostępne są u ponad 1200 agentów turystycznych w każdym zakątku Polski. Na przestrzeni lat Biuro Podróży Funclub uhonorowane zostało wieloma nagrodami, w tym: uplasowało się na pierwszej pozycji plebiscytu w rankingu Złota 50 Rynku Turystycznego najprężniej działających firm w branży turystycznej(2009), wyróżnione zostało certyfikatem Firma Przyjazna Klientowi, a także otrzymało Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom. Funclub uzyskało godło Laur Klienta – Odkrycie Roku 2009 w kategorii Biura Podróży. A 91% Internautów pozytywnie wypowiada się na temat oferty Biura Podróży Funclub.

by Piotr     0   1  
 
4.4 (9)
ITAKA Polska

ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji. W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie działania na polu rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych i kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. ITAKA ma w ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Co roku wydawane są 2 edycje katalogów: LATO (4 katalogi) i ZIMA. Od 2010 r. realizowany jest projekt „ITAKA&GALA - Podróże w stylu gwiazd” - propozycje luksusowego wypoczynku i wycieczek dla najbardziej wymagających Klientów. Strategia rozwoju to dalsze inwestycje w destynacje i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Duży nacisk kładziony jest na jakość obsługi klientów podczas wakacji. Z tego powodu trwają intensywne prace nad stworzeniem nowych struktur w destynacjach, gwarantujących najlepszy serwis na miejscu. Tuż przed rozpoczęciem sezonu Lato 2012, powstała firma Fuerte Itaka, agencja incoming ITAKI. Fuerte Itaka zasięgiem obejmuje archipelag Wysp Kanaryjskich i część Hiszpanii kontynentalnej. Obecnie ITAKA posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie i na Majorce. W 2014 roku ITAKA utworzyła kolejną agencję incoming – Adalar Travel – działającą na terenie Turcji. Jakie macie opinie o tym biurze podróży? Podzielcie się z innymi tanio-lotami!

by Piotr     0   0  
 
3.9 (4)
Neckermann

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 170-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od dziewiętnastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

by Artur     0   1  
 
5.0 (5)
TUI Polska

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i obecnie jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Group. Ofertę TUI można znaleźć w 93 biurach TUI Centrum Podróży, w dogodnych lokalizacjach większych miast i na terenie całego kraju.Ofertę TUI można znaleźć także w ponad 250 biurach agencyjnych w całej Polsce. Ponadto, oferta prezentowana jest kompleksowo na stronie internetowej, w ramach której można dokonać rezerwacji online, a do dyspozycji Klientów jest również Centrum Rezerwacji, czynne 7 dni w tygodniu.

polskazachwyca.pl