Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Strajk pilotów Air France

Więcej
2014/09/16 13:26 #1 przez grzegorz.kerber
Strajk pilotów Air France was created by grzegorz.kerber
Nie widzę by ktokolwiek o tym pisał, ale od wczoraj trwa strajk pilotów AirFrance. Dzisiaj odwołano około 60% połączeń realizowanych przez AirFrance, a wczoraj około 50%. Strajk ma potrwać tydzień.
Za tę wiadomość podziękował(a): bernard.wójcik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/16 14:05 #2 przez bernard.wójcik
Replied by bernard.wójcik on topic Strajk pilotów Air France

Grzegorz napisał: Nie widzę by ktokolwiek o tym pisał, ale od wczoraj trwa strajk pilotów AirFrance. Dzisiaj odwołano około 60% połączeń realizowanych przez AirFrance, a wczoraj około 50%. Strajk ma potrwać tydzień.

Słyszałem o tym, zaczynam się bać latania z europejskimi liniami lotniczymi :D Ciągle jakieś strajki... W tej sytuacji trudno zaplanować podróż np. pół roku wcześniej.

Więcej
2014/09/16 14:08 #3 przez grzegorz.kerber
Replied by grzegorz.kerber on topic Strajk pilotów Air France
Dokładnie. To już drugi strajk w tym miesiącu dużych linii lotniczych. Co będzie dalej? Aż strach się bać :)

Więcej
2014/10/01 14:12 #4 przez nucyk03
Replied by nucyk03 on topic Strajk pilotów Air France
Planować trzeba i nie ma co się bać. Leciałem w tym miesiącu Air France do Indii i w drodze powrotnej miałem przyjemność odczuć na sobie strajk. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat przewoźnika, spisali się na medal. Sprawnie kontaktowali się, proponowali alternatywne rozwiązania podróży, starali się sprawę rozwiązać na korzyść pasażera.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/8833-nucyk>

Więcej
2014/10/02 16:40 #5 przez bernard.wójcik
Replied by bernard.wójcik on topic Strajk pilotów Air France

nucyk napisał: Planować trzeba i nie ma co się bać. Leciałem w tym miesiącu Air France do Indii i w drodze powrotnej miałem przyjemność odczuć na sobie strajk. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat przewoźnika, spisali się na medal. Sprawnie kontaktowali się, proponowali alternatywne rozwiązania podróży, starali się sprawę rozwiązać na korzyść pasażera.

Ja zostałem dotknięty przez strajk parę lat temu, wracając z Krety. Lot opóźnił się o ładnych kilka godzin. Ale to był strajk personelu naziemnego, więc trochę inna sytuacja.

Nawigacja dodatkowa