Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

turystyka_logo

Polacy kupują coraz więcej biletów lotniczych – wynika z danych opracowanych przez serwis Tanie-Loty.pl. Wrzesień 2016 roku przyniósł aż 66% wzrost sprzedaży w porównaniu do ubiegłego roku. Powody? Dużo niższa średnia cena biletu oraz promocje linii lotniczych. 

O wrześniowych trendach w sprzedaży biletów lotniczych napisal m.in. Portal Turystyka RP.pl

Polska jesień nie oznacza końca wygrzewania się na plaży. Dlatego serwis podróżniczy Tanie-Loty.pl przygotował zestawienie 5 kierunków, w których wciąż panuje ciepła, wakacyjna aura jeszcze w listopadzie. Do wszystkich wymienioncyh miejsc można dolecieć bezpośrednio z polskich lotnisk. Zestawienie miejsc idealnych na słoneczny urlop jesienią opublikował m.in. serwis turystyka.wp.pl

screencapture mini 2

Tanie-Loty.pl przygotowały zestawienie 6 pomysłów na rozgrzanie w iście turystycznym stylu. Nie chodzi tu jednak o tropikalne wyspy, leżące poza zasięgiem większości Polaków, ale np. o szybkie wycieczki do ciepłych wód na Słowacji, czy tanim lotem do Finlandii słynącej z saun. Inspiracje podróżnicze opublikowane zostały m.in. w serwisie turystyka.wp.pl oraz turystyka.studentnews.pl.

Serwis podróżniczy Tanie-Loty.pl przygotował zestawienie najczęściej powtarzanych mitów dotyczących lotów niskobudżetowymi liniami lotniczymi. Artykuł opublikowany został m.in. w sekcji  Podróże na gazeta.pl.

screenshot podroze.gazeta.pl 2015 07 30 12 01 14

Serwis Podróżniczy Tanie-Loty.pl przygotował inforgrafikę pokazującą wady i zalety miejsc w samolocie. Oznaczono m.in. które siedzenia zapewniają najwyższy komfort i spokój w trakcie lotu, które gwarantują świetne widoki, a które są najbezpieczniejsze. Artykuł wraz z infografiką został opublikowany m.in. w serwisie Podróże.Gazeta.pl

screenshot podroze.gazeta.pl 2015 06 25 12 56 17 

Tanie-Loty.pl zostały wymienione jako jeden ze sposobów umożliwiających organizację tańszej podróży. Tekst wymieniający 5 rad, dzięki którym obniżone zostają koszty podróży, został opublikowany m.in. w serwisie magazyninwestycje.pl.

screenshot www.magazyninwestycje.pl 2015 06 25 12 49 23

Serwis Podróżniczy Tanie-Loty.pl przygotował raport dotyczący zmian w połączeniach lotniczych ze wszystkich polskich lotnisk w sezonie lato 2015. Odnotowano wszystkie połączenia nowe, zawieszone i wznowione. Dane te zostały wykorzystane m.in. w artykule na stronie dziennikbaltycki.pl.

screenshot www.dziennikbaltycki.pl 2015 06 25 12 40 48

Sieć parkingów lotniskowych START Parking przy współpracy z Tanie-Loty.pl przygotowała tekst dotyczący weekendowych wyjazdów Polaków. Sprawdziliśmy, które europejskie miasta są najpopularniejsze na krótkie zwiedzanie typu city break. Artykuł cieszył się dużym zainteresowaniem i został opublikowany m.in. na stronie internetowej National Geographic, wirtualnemedia.pl i turystyka24.pl.

Serwis Podróżniczy Tanie-Loty.pl przeprowadził badanie wśród osób aktywnie podróżujących, dotyczące ich planów na wakacje 2015. Okazało się, że plany wakacyjne miłośników podróży znacznie odbiegają od statystyk dla typowego Polaka. Wyniki badania wraz z infografiką zostały opublikowane m.in. w serwisie Podróże.Gazeta.pl

screenshot podroze.gazeta.pl 2015 06 25 11 50 39

sotrender

Według raportu Sotrender za październik 2012 profil serwisu Tanie Loty na Facebooku znajduje się w ścisłej czołówce najszybciej rosnących społeczności podróżniczych w tym serwisie. Tanie Loty są też niekwestionowanym liderem rankingu, jeśli chodzi o zaangażowanie użytkowników.