przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do PolskiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Tanie loty do Polski

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Historia

Za umowną datę założenia państwa polskiego często przyjmuje się rok 966, kiedy władca Mieszko I przyjął chrzest. Polska stała się królestwem w roku 1025, a w 1569 zawiązano unię z Litwą. Przez większą cześć swojej historii Rzeczpospolita Polska była państwem wieloetnicznym i wielowyznaniowym.

Państwo przetrwało do roku 1772, kiedy terytorium zostało podzielone pomiędzy trzech zaborców: Królestwo Prus, Imperium Rosyjskie i Austrię (tzw. pierwszy rozbiór Polski). Polska odzyskała niepodległość w 1918, po I wojnie światowej. Podczas II wojny światowej kraj był okupowany przez hitlerowskie Niemcy i Związek Radziecki. W walkach zginęło ponad 6 mln obywateli Polski. Po wojnie Polska stała się republiką socjalistyczną pod silnym wpływem ZSRR. W 1989 nastąpiła zmiana ustroju politycznego na demokrację parlamentarną, a także gospodarczego - na system wolnorynkowy.

Polska to tysiącletnie miasta, wioski pozwalające odpocząć od hałaśliwej cywilizacji, a wszystko to w oprawie zmiennych, urzekających krajobrazów. Największą polską atrakcją jest właśnie przyroda. Dzika, nieskażona, tak różnorodna, jak w niewielu krajach Europy i na świecie, a przy tym - powszechnie dostępna. Doceniają to turyści, których liczba stale rośnie.

Tanie-loty.com.pl oferują tanie loty do Polski. Jeśli wybierasz się do Polski, nie zapomnij skorzystać z naszej wyszukiwarki tanich biletów lotniczych do Polski!

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Polski. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Polski.

Jeżeli wybierasz się do Polski, sprawdź też tanie loty z Kopenhagi do Warszawy, bilety lotnicze do Warszawy Okęcie lub tanie loty z Londynu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty do Gruzji, Okazje na loty Wizz Air, Pakiety z Olsztyna, Pakiety w październiku, tanie loty z Moskwy do Rygi, bilety lotnicze z Girony do Katowic, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Loty na Weekend.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Saszetki i portfele, Zabezpieczenie bagażu, Plecaki biznesowe i Walizki dla dzieci.