Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Nowego Jorku [NYC]

Znajdź nas w social mediach

Fot. Shutterstock

Nie ma na świecie drugiego miejsca, które w takim stopniu fascynuje różnorodnością kultur, spontanicznością mieszkańców, atmosferą i architekturą. „Miasto, które nigdy nie śpi”, „Big Apple”. Po prostu Nowy Jork!

W czym tkwi urok Nowego Jorku? Odpowiedź jest prosta – w jego skrajnościach. Potężna metropolia liczy ponad osiem milionów mieszkańców. Zamieszkują oni dzielnice, w których przepych i bogactwo przeplatają się z purytańską skromnością czy ubóstwem, a szklane drapacze chmur rzucają cień na stare, XVII i XIX wieczne kamienice. Nowy Jork to miasto zupełnie inne niż większość amerykańskich metropolii. Wystarczy wstąpić tu na chwilę, żeby się przekonać, że to miasto międzynarodowe.

Ładowanie...

Atrakcje Nowego Jorku

Dziś do największych atrakcji Nowego Jorku należą dzielnice w centrum Manhattanu: Chinatown i Lower East Side, skupiska artystyczne SoHo i TriBeCa, Greenwich i East Village. Całe miasto stanowi jakby ilustrowaną historię współczesnej sztuki architektonicznej. Muzea Metropolitan, Modern Art i niezliczone mniejsze galerie można zwiedzać tygodniami. Teatry, kina i różnorodne kluby są w stanie zadowolić nawet najwybredniejsze gusta.

Nowy Jork największe pod względem liczby ludności miasto w Stanach Zjednoczonych. Jest też najgęściej zaludnionym miejscem w Stanach Zjednoczonych. Liczba mieszkańców miasta przekracza 8 milionów (dane ze spisu w 2018 roku), powierzchnia wynosi 1214 kilometrów kwadratowych, co daje gęstość zaludnienia ok. 10 tys. osób na km kwadratowy. Trudno tego nie dostrzec – nieskończona rzeka ludzi, która przepływa przez centrum miasta, robi na turystach niezapomniane wrażenie.

Interesują Cię tanie loty do Nowego Jorku?

Z portalem Tanie-loty.com.pl, masz możliwość zarezerwować tanie loty do Nowego Jorku w bardzo atrakcyjnych cenach. Tanie bilety lotnicze do Nowego Jorku są w zasięgu ręki. Wystarczy skorzystać z naszej porównywarki cen biletów!

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Nowego Jorku?

Do Nowego Jorku polecisz bezpośrednio z Polski liniami lotniczymi LOT.

Jak długo trwa lot do Nowego Jorku?

Zależnie od trasy, loty z Polski do Nowego Jorku trwają około 9 godzin. Są to bezpośrednie loty z Polski do Nowego Jorku.

Ile kosztują bilety lotnicze do Nowego Jorku?

Bilety lotnicze do Nowego Jorku można znaleźć już za około 1500-1800 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 1200 zł.

Kiedy najtaniej lecieć do Nowego Jorku?

Wysoki sezon na loty do Nowego Jorku przypada na lipiec i sierpień. Najtańsze miesiące na podróż to styczeń i listopad, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a Nowym Jorkiem oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta tanich linii lotniczych do Nowego Jorku będzie dostępna, dostaniesz maila.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air24 oferty od 135 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie28 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!4 oferty od 350 Sprawdź