Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Loty do TajlandiiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Hat Yai (HDY) Hat Yai Apt.od 3347Wybierz
 • Chiang Mai (CNX) Chiang Mai Int. Apt.od 4398Wybierz
 • Koh Samui (USM) Koh Samuiod 4930Wybierz
 • Trat (TDX) Trat Apt.od 4951Wybierz
 • Utapao (UTP) Utapaood 5456Wybierz

Treść główna

Tanie loty do Tajlandii

Znajdź nas w social mediach

Ayuthaya w Tajlandii
Ayuthaya w Tajlandii (fot. SXC)

Tajlandia to kraj o magnetycznym wprost uroku. To wyjątkowo atrakcyjna mieszanka unikalnej kultury, klimatu i geografii. Tajlandia to złociste, pełne smukłych palm plaże, złote posążki Buddy, mnisi pogrążeni w medytacji, tradycyjne sztuki walki, tropikalne lasy, ruchliwe i pełne życia bazary oraz uśmiechnięci mieszkańcy. Warto pamiętać, że międzynarodowe określenie „Thai” oznacza w miejscowym języku – wolny. Mieszkańcom szczególnie zależy na zadowoleniu zjeżdżających tu z całego świata gości, gdyż turystyka, która jest jednym z najważniejszych źródeł ich utrzymania, stanowi podstawę gospodarki kraju.

Tajlandia – atrakcyjne i egzotyczne państwo przyjazne turystom

Tajlandia należy do najstarszych krajów całej Azji. Narodem, który od wieków tworzy strukturę społeczną Tajlandii są Tajowie. Lud ten przybył na te tereny należące do Chin. Owa migracja, która zapoczątkowała dzieje całego kraju, rozpoczęła się około X wieku naszej ery. Szybko po swoim przybyciu Tajowie wymieszali się z pierwotnymi mieszkańcami tych terenów, przejmując od nich wiele ich zwyczajów,  przede wszystkim religię. Od tego momentu większość Tajów wyznaje buddyzm, który uznany jest za religię narodową.

Na przestrzeni wieków Tajowie rozwinęli w swoim kraju unikalną kulturę, dzięki czemu Tajlandia stanowi teraz bardzo atrakcyjne i egzotyczne państwo. Jest ona krajem różnorodnym, a także stosunkowo niedrogim. Bogactwo oferty turystycznej i coraz tańsze loty sprawiają, że kraj Tajów jest dostępny i przyjazny dla podróżnych. Z pewnością wizyta w nim dla każdego będzie niezapomnianym przeżyciem.

Rezerwuj tanie loty do Tajlandii

Porównaj tanie loty do Tajlandii i zarezerwuj bilety lotnicze w korzystnej cenie. Przejrzyj nasze promocje lotów do Tajlandii lub skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć najtańsze bilety lotnicze do dowolnej lokalizacji. Rezerwuj prosto, szybko i bezpiecznie!

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty do Tajlandii?

Do Tajlandii nie ma bezpośrednich lotów rejsowych z Polski. Do Tajlandii polecisz z przesiadką w jednym z portów europejskich, w jednym z portów Płw. Arabskiego lub Stambule. Jedyna opcja na lot bezpośredni do Tajlandii z Polski to loty czarterowe z PLL LOT.

Jak długo trwa lot do Tajlandii?

Bezpośrednie loty czarterowe do Tajlandii z Polski trwają około 12 godzin. Loty z przesiadką są dłuższe od 14 do nawet 23 godzin w zależności od długości przesiadki.

Ile kosztują bilety lotnicze do Tajlandii?

Bilety lotnicze do Tajlandii można znaleźć już za około 1800 zł w dwie strony. Zdarzają się jednak także okazje na loty do Tajlandii już za mniej więcej 1100 zł w dwie strony.

Kiedy najtaniej lecieć do Tajlandii

Wysoki sezon na loty do Tajlandii przypada na styczeń, listopad i grudzień. Najtańszy miesiąc na podróż to wrzesień, ale okazje na tanie bilety można znaleźć także w innych miesiącach. Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Skorzystaj z naszych alertów cenowych. Określasz interesującą cię trasę pomiędzy polskim miastem a miastem w Tajlandii oraz maksymalną cenę, jaką chcesz zapłacić za bilet. Gdy tylko oferta tanich linii lotniczych do Tajlandii będzie dostępna, dostaniesz maila.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!