Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do SzwecjiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Treść główna

Tanie loty do Szwecji

szwecja
Korona - jeden z symboli Szwecji
Fot. Sxc.hu

Szwecja to kraj swobody - zarówno pod względem nieokiełznanej przez człowieka przyrody, ogromnych przestrzeni, a także obyczajowości mieszkańców. Wydaje się, że otwartość i brak skrępowania Szwedzi mają w genach - zwraca na to uwagę każdy turysta. Mieszkańcy wolność manifestują w obecnych na każdym kroku saunach, na przepięknych plażach liczącego ponad 32 tys. km wybrzeża, a nawet w tym, że w szwedzkich domach brakuje zasłon.

W dużych, pięknych miastach jak Sztokholm, paryskim w charakterze Göteborgu, gwarnym Malmö z przeprawą tunelowo-mostową Öresund, łączącą Skandynawię z Europą Środkową, czy uniwersyteckim Lund o ponadtysiącletniej historii i olbrzymiej katedrze, tętni bujne życie – kulturalne i nocne. Nie brak tu rozrywek dla każdego. Małe, prowincjonalne miejscowości na północy kraju zachwycają natomiast harmonią, spokojem i powolnie upływającą codziennością.

Szwecja, mimo że to duży, bogaty, uprzemysłowiony i szybko rozwijający się kraj, daje wyjątkowe warunki do odpoczynku i umożliwia niesamowity kontakt z naturą. Jeśli chcemy zupełnie wyłączyć się z nurtu pędzącej cywilizacji, wystarczy udać się na jedną z wysp archipelagu Göteborga, Sztokholmu czy Karlskrony - królestw wziętej pod ochronę przyrody, spokoju i niezapomnianych krajobrazów. Można także popłynąć promem na Olandię, słynącą z wiatraków młyńskich, plaż i gorącego słońca, czy Gotlandię (na której niegdyś mieszkał Ingmar Bergman) z jej niezwykłymi wytworami skalnymi i średniowiecznym, pełnym zabytków Visby. Prawdziwym globtroterom mocnych wrażeń dostarczy dopiero północna Szwecja, gdzie żyją jedyni chyba „Indianie Europy”, hodowcy reniferów - Lapończycy. Laponia jest sroga i piękna, pełna magii i legend – tu w końcu mieści się oficjalna siedziba Świętego Mikołaja. Mroźna Laponia to chyba ostatnia ogromna dziewicza kraina w Europie.

Kiedy lecieć do Szwecji?

Położenie Szwecji powoduje, że jadąc do tego kraju trzeba liczyć się z bardzo długimi dniami latem i wyjątkowo krótkimi w czasie mroźnej zimy. Biorąc pod uwagę te informacje, najlepszym momentem na wizytę w Szwecji jest okres pomiędzy majem a wrześniem. Trzeba jednak pamiętać, że za kręgiem polarnym panują polarne noce i dni. Tu słońce nie zachodzi lub nie wschodzi przez pół roku. Mimo że klimat kraju sprzyja uprawianiu sportów zimowych, wyjątkowo niskie temperatury powodują, że zima jest w zasadzie poza sezonem turystycznym.

Z portalem Tanie-loty.com.pl masz możliwość rezerwacji biletów na tanie loty do Szwecji w bardzo atrakcyjnych cenach. Interesują Cię tanie bilety lotnicze do Szwecji? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lotów!

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Szwecji. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Szwecji.

Jeżeli wybierasz się do Szwecji, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Goteborga lub tanie loty z Londynu do Nykoping.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Nykoping.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na walentynki, Okazje do Islandii, Pakiety z Polski, Pakiety z Bydgoszczy, tanie bilety z Warszawy do Paryża, bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Loty do 100 Zl.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Pozostałe, Plecaki biznesowe, Walizki twarde i Walizki twarde średnie.