przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

ludzie piszą, że tragedia

• Olga
  • Gość
  • Gość
2009/11/13 14:00 #1 przez Olga
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Leciał już ktoś z Air Baltic?
Właśnie poczytałam sobie na http://www.airlinequality.com/Forum/baltic.htm, że lot z nimi może stać się jednym z najgorszych doświadczeń podróżniczych:
-przede wszystkim obsługa na pokładzie, która w niczym nie stara się pomóc
-stewardessy zupełnie ignorują wezwania poprzez naciśnięcie guzika przez pasażerów
-okazują pasażerom jawnie swoje niezadowolenie, że mają przecież tak dużo pracy
-jedzenie na pokładzie jest odpłatne
-dystrybucja posiłków ciągnie się w nieskończoność, złym pomysłem będzie wybrać się w podróż z nimi z pustym żołądkiem. Błagam przekąście coś przed odlotem:)
-przy odprawie na lotnisku obsługa ma wątpliwości na każdy temat, nie ma jasnych zasad odnośnie wagi bagażu, nawet dodatkowe pół kilo może nas drogo kosztować

Jak ktoś ma dodatkowe uwagi lub własne doświadczenia to zapraszam, podzielcie się z nami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Maciek
  • Gość
  • Gość
2009/11/13 14:03 #2 przez Maciek
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Dla mnie najważniejsze, żeby maszyna była sprawna i bezpiecznie mnie doniosła do celu.
Kto by się tam przejmował niemiłą obsługą.
To na pewno nie jest największa tragedia.
No i cena. Ważniejsze dla mnie żebym nie przepłacił za bilet, a potem stewardessa juz może stroić fochy.
pozdrawiam

• Olga
  • Gość
  • Gość
2009/11/13 14:07 #3 przez Olga
No niby masz rację, tylko przypominam, że to wcale nie jest low cost carrier. Za wszystko każą sobie słono płacić. Niektórzy podchodzą do tego ze zrozumieniem, że duża konkurencja, że kryzys, ale potem jak sie okazuje, ża na pokładzie panuje arogancja i brak najbardziej podstawowych standardów to trochę ta tolerancja sie zmniejsza. ja w każdym razie raczej z nimi nie polecę.
Witaj na forum!

• Maciek
  • Gość
  • Gość
2009/11/13 14:10 #4 przez Maciek
Fajną macie stronkę, ale a propos jeszcze air baltic to tak troche polemizowałem, bo gdybym sam się z nimi przeleciał to pewnie miałbym podobne odczucia. Może.

• Kasia
  • Gość
  • Gość
2010/02/06 22:43 #5 przez Kasia
Czesc!!!
wkrótce zamierzam skorzystać z tych linii lotniczych.... i nie moge nigdzie odszukać odpowiedzi na pytanie ktore mnie dręczy.
czy oprócz bagażu podręcznego moge miec przy sobie dodatkowa torebkę?? bo wiecie różne linie, różne zwyczaje!! pozdrawiam

• Krzysiek
  • Gość
  • Gość
2010/02/07 12:30 #6 przez Krzysiek
Oficjalnie możesz zabrać na pokład tylko jedną torbę podręczną.
For safety and convenience of you and your fellow passengers, each passenger (except infants) is allowed 2 pieces of hand baggage (Business class) or 1 piece of hand baggage with an 8 kg weight limit (Economy class). Hand baggage must be stowed under the seat in front of passenger or in the locker above passenger seat. The overall dimensions of hand baggage may not exceed 50x40x23 cm. A passenger with reduced mobility is allowed to bring auxiliary devices into the aircraft cabin, provided that safety rules are not violated.

Leciałem z nimi ponad rok temu i widziałem, że kobiety miały jednak zarówno torbę podręczną jak i małą torebkę.
To nie jest linia low cost, możesz więc zabrać tez 20 kg bagażu rejestrowanego za darmo.

• Ania
  • Gość
  • Gość
2010/05/16 19:40 #7 przez Ania
Czy wie ktoś jak lepiej zapłacić za bagaż przez internet czy przy odprawie. kupiłam bilet bez bagażu. Na stronie pisze by kupić przez internet firma która mi sprzedała bilety mówi że na lotnisku prz odprawie. Jade przez ryge i nie wiem czy mam zapłacić za 2 loty czy za jeden.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Paryża oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty na jeden dzień, Pakiety z Olsztyna, Pakiety ze Szczecina, tanie loty z Warszawy do Perth, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Kosmetyczki dla dzieci, Plecaki szkolne, Strefa niskich cen i Walizki twarde średnie.