Nie znasz języka obcego? Z tą aplikacją to nie problem!

Nie znasz języka obcego? Z tą aplikacją to nie problem!

Powstała nowa aplikacja, która pozwala na symultaniczne tłumaczenie obcego języka, czyli w czasie rzeczywistym będziesz mógł dowiedzieć się, co do Ciebie mówi osoba obcojęzyczna.

Aplikacja Odle pomoże wszystkim podróżnikom, którzy borykają się z trudnościami w porozumiewaniu się. Wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Odle jest w stanie przetłumaczyć w formie głosowej 87 języków, a w formie pisanej 100 języków. Aplikacja ma pomóc nawiązywać kontakty z ludźmi na całym świecie oraz ułatwiać rezerwowanie miejsc noclegowych czy biletów. 

Odle wychwyci mówione słowa i od razu przetłumaczy je na wybrany przez Ciebie język. Podczas rozmowy, mikrofon z telefonu wychwyci Twoje słowa i w czasie rzeczywistym przetłumaczy je rozmówcy. 

Aplikacja jest dostępna do ściągnięcia tutaj (iOS) i tutaj (Android).

Fot. Shutterstock

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Katowic do Genewy oraz, połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty w sierpniu, bilety lotnicze Bruksela Charleroi, wyszukiwarka tanich lotów, tanie loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Plecaki dla dzieci, Przewodniki, mapy, książki, Walizki i Walizki dla dzieci.