Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Jak pokonać strach przed lotem?

Uczucie stresu związanego z planowaną podróżą pojawia się zwykle już na kilka tygodni przed lotem. Lęk jest złym doradcą, dlatego nie można pozwolić, aby zakłócił przyjemność podróżowania, poznawania nowych zakątków świata czy odbywania niezbędnych podróży służbowych. Poniżej garść wskazówek, które pomogą lepiej zrelaksować się w czasie podróży.

 1. Zapoznaj się dobrze z procedurą odprawy biletowo-bagażowej. Dzięki temu szybciej i sprawniej przejdziesz przez kolejne etapy na lotnisku i unikniesz niespodzianek.
 2. Jeśli jest to możliwe, w swoją pierwszą podróż postaraj się polecieć z osobą towarzyszącą, dzięki czemu poczujesz się o wiele bezpieczniej.
 3. Czasem dobrze jest pojawić się na lotnisku jeszcze wcześniej niż zalecają to linie lotnicze – im więcej czasu spędzisz w porcie, tym bardziej przywykniesz do panującej tam atmosfery.
 4. Aby czuć się komfortowo przez całą podróż, pamiętaj o wypoczynku przed lotem. Na czas podróży wybrierz wygodne ubrania, które nie będą krępowały ruchów w samolocie.
 5. W czasie lotu nie powinno się podtrzymywać negatywnych myśli - relaks ponad wszystko. Zabierz ze sobą na pokład interesującą książkę, posłuchaj muzyki, porozmawiaj z sąsiadem.
 6. Jeśli strach jest nie do wytrzymania, warto czasem zasięgnąć opinii lekarza. W niektórych przypadkach zaleca się zażycie łagodnych środków uspokajających, które pozwolą zrelaksować się nie tylko przed, ale i w czasie naszej podróży.

Czytaj dalej:

* Choroba lokomocyjna
* Ból uszu
* Jetlag
* Zakrzepica
* Zagrożenia w podróży

Ciekawostki

Aktualności

Poradnik

Nasze plakaty

 • Wrocław – Rynek

  Wrocław – Rynek

  Autorskie zdjęcie przedstawiające Rynek we Wrocławiu. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i tekstem. Napisy pod zdjęciem[…]
 • Wrocław – Katedra św. Marii Magdaleny

  Wrocław – Katedra św. Marii Magdaleny

  Autorskie zdjęcie przedstawiające budynek Katedry św. Marii Magdaleny we Wrocławiu. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i[…]
 • Wrocław – Plac Solny

  Wrocław – Plac Solny

  Autorskie zdjęcie przedstawiające Plac Solny we Wrocławiu. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i tekstem. Napisy pod[…]

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Londynu do Poznania, z Katowic do Londynu i połączeń lotniczych z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty na słoneczne wyspy, Okazje na loty do Hiszpanii, Okazje na loty do Islandii, Pakiety w październiku, tanie loty z Dublina do Dusseldorfu, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Pokrowce na walizki, Kosmetyczki dla dzieci, Plecaki na laptopa i Torby dla dzieci.