przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jak znaleźć najtańsze połączenie?

W serwisie Tanie-loty.com.pl, na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka, która pozwala znaleźć połączenia zarówno wśród regularnych przewoźników, jak i tanich linii lotniczych.

By złożyć zapytanie, należy podać odpowiednie parametry lotu, takie jak: miejsce wylotu, lotnisko docelowe oraz daty planowanej podróży, następnie użyć przycisku "WYSZUKAJ". Pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu tanich lotów jest opcja "+/- 3 dni". Daje to przegląd optymalnych cen z całego tygodnia, zarówno dla wylotu, jak i dla lotu powrotnego.

Na ekranie otrzymamy wyniki wyszukiwania przedstawiające wszystkie możliwe w danym momencie połączenia, uszeregowane według ceny, od najtańszych do najdroższych. Przy opcji "+/- 3 dni" system wyświetli tabelę, w której najtańsze połączenie w podanym przez nas okresie czasu, zostanie zaznaczone kolorem zielonym.

Rezerwacja telefoniczna biletów lotniczych

Istnieje także możliwość rezerwacji biletów za pomocą Telefonicznego Biura Obsługi Klienta, dostępnego pod numerem +48 61 6429 407. Konsultanci pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Jak znaleźć najtańsze połączenie lotnicze? Inne możliwości

Na naszym profilu na Facebooku http://www.facebook.com/TanieLoty publikujemy najlepsze oferty i okazje lotnicze.  Można także poprosić o pomoc ekspertów i innych użytkowników w grupie Tanie Loty na Facebooku

Ciekawostki

Aktualności

Poradnik

Nasze plakaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Toronto, z Warszawy do Zurychu i połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Loty, Wycieczki na wyspy greckie, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, Pakiety w kwietniu, bilety lotnicze Berlin Tempelhof Sankt Petersburg Petersburg Pulkovo, tanie bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Zabezpieczenie bagażu, Kosmetyczki dla dzieci, Torby dla dzieci i Walizki dla dzieci.