przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Czym jest opłata transakcyjna?

Opłata transakcyjna to stała opłata, będąca składową ceny biletu lotniczego przy rezerwacji za pośrednictwem biur podróży, pokrywająca koszt wystawienia biletu.

Dzięki serwisowi takiemu jak Centrum Rezerwacji Tanie-loty.pl użytkownik ma dostęp do szeregu narzędzi, informacji i korzyści, których nie gwarantują serwisy przewoźników. Nasza wyszukiwarka lotów pozwala porównywać ceny połączeń do większości lotnisk na świecie, oferowanych przez ponad 1000 przewoźników - zarówno tzw. tanie linie lotnicze (niskokosztowe, "low cost"), jak i linie tradycyjne. Umożliwamy elastyczne wyszukiwanie najtańszych biletów wśród ofert niemal wszystkich obecnych na rynku przewoźników, pozwalając podróżnym zaoszczędzić czas i pieniądze.

Użytkownik może skorzystać z nowoczesnych narzędzi tj. wyszukiwarka promocji lotniczych, tworzona na podstawie najnowszych wyszukiwań połączeń lotniczych, dokonywanych przez innych podróżnych.

W Centrum Rezerwacji Tanie-loty.pl użytkownicy mogą skorzystać z Infolinii w języku polskim oraz dokonać płatności w dogodny dla siebie sposób, czego często nie umożliwiają linie lotnicze.

Wysokość naliczanej opłaty transakcyjnej uzależniona jest od rodzaju linii lotniczej, obsługującej połączenie. Wynosi ona 69 zł w przypadku linii low cost, a dla lotów z tradycyjnymi przewoźnikami: 90 zł na loty europejskie i 130 zł na transkontynentalne. Opłata nie podlega zwrotowi.

Dowiedz się więcej na temat opłaty transakcyjnej i różnic między rezerwowaniem na stronach pośredników a transakcją u przewoźnika.

Ciekawostki

Aktualności

Poradnik

Nasze plakaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Londynu, z Neapolu do Rzymu i, połączeń lotniczych z Stavanger do Wrocławia.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty do Portugalii, Okazje z Poznania, Pakiety w październiku, bilety lotnicze Modlin Gdańsk, bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Saszetki i portfele, Gry, zabawki, Plecaki na kółkach i Walizki.