przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.


Jak wyszukać połączenie?

Połączenia lotnicze można wyszukać za pomocą wyszukiwarki lotów, która znajduje się na każdej podstronie serwisu. Po wprowadzeniu danych dotyczących: lokalizacji, daty wylotu oraz przylotu, ilości podróżujących osób, itp. nasz system automatycznie wyszuka odpowiednie połączenie. Pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu tanich lotów jest opcja "+/- 3 dni". Daje to przegląd optymalnych cen z całego tygodnia, zarówno dla wylotu, jak i dla lotu powrotnego. Na ekranie otrzymamy wyniki wyszukiwania przedstawiające wszystkie możliwe w danym momencie połączenia, uszeregowane według ceny, od najtańszych do najdroższych. Przy opcji "+/- 3 dni" system wyświetli tabelę, w której najtańsze połączenie w podanym przez nas okresie czasu, zostanie zaznaczone kolorem zielonym.

Jeśli nie odnajdziemy żądanego połączenia, warto ponowić wyszukiwanie, zmieniając nieco kryteria, np. podając inną datę. Niektóre loty bowiem odbywają się tylko w określone dni tygodnia.

Na podstawie parametrów wyszukiwania: miejsca wylotu, lotniska docelowego oraz terminów, które nas interesują, nasz system prezentuje wyniki wyszukiwania, które zawierają wszystkie dostępne w danej chwili połączenia. W górnej części wyników otrzymujemy informację o rodzaju przelotu, tzn. czy lot ten będzie bezpośredni, czy też będziemy zmuszeni przesiadać się podczas podróży.
Jeżeli lot bezpośredni jest dla kluczowym kryterium, to podczas wyszukiwania proszę zaznaczyć opcję "tylko połączenia bezpośrednie". Po wysłaniu takiego zapytania pojawi się lista wszystkich lotów, które nie obejmują przesiadek. W przypadku braku bezpośredniego połączenia w danym kierunku, wyszukiwarka automatycznie pokaże loty z przesiadką.

Jeśli nie jesteśmy w stanie ustalić daty powrotu, najbezpieczniej będzie, jeśli zarezerwujemy lot tylko w jednym kierunku. Aby to zrobić, w polu wyszukiwania wyszukiwarki należy zaznaczyć opcję "podróż w jedną stronę", następnie wysłać dane z formularza za pomocą przycisku "WYSZUKAJ". Warto pamiętać, że czasem cena biletu na lot w jednym kierunku może stanowić nawet 70% ceny tego powrotnego.

Znalezienie naprawdę tanich biletów lotniczych wymaga czasu. Jeśli nie znajdziecie Państwo ofert promocyjnych, polecamy stronę Tanie Loty na Facebooku. Pojawiają się tam regularnie korzystne oferty i loty w promocyjnych cenach.

Aktualna oferta z promocyjnymi cenami jest także dostępna w Telefonicznym Biurze Klienta pod numerem: 801 000 687 lub +48 61 8420 048.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Hongkongu do Szanghaju, z Katowic do Rzymu oraz, połączeń lotniczych z Katowic do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty do Grecji, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Paryża Charles De Gaulle, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ręczniki, Torby dla dzieci, Plecaki biznesowe, Przewodniki, mapy, książki i Torby dla dzieci.