przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jak wyszukać połączenie?

Połączenia lotnicze można wyszukać za pomocą wyszukiwarki lotów, która znajduje się na każdej podstronie serwisu.

Jak wyszukać lot krok po kroku:

 1. Wprowadź lotnisko lub miasto wylotu i powrotu
 2. Wybierz datę wylotu i datę powrotu 
 3. Wprowadź liczbę i rodzaj pasażerów
 4. Kliknij SZUKAJ

Po wprowadzeniu wszystkich danych nasz system automatycznie wyszuka odpowiednie połączenie.

Pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu tanich lotów jest opcja "+/- 3 dni". Daje to przegląd optymalnych cen z całego tygodnia, zarówno dla wylotu, jak i dla lotu powrotnego. Na ekranie otrzymamy wyniki wyszukiwania przedstawiające wszystkie możliwe w danym momencie połączenia, uszeregowane według ceny, od najtańszych do najdroższych. Przy opcji "+/- 3 dni" system wyświetli tabelę, w której najtańsze połączenie w podanym przez nas okresie czasu, zostanie zaznaczone kolorem zielonym.

Jeśli nie odnajdziemy żądanego połączenia, warto ponowić wyszukiwanie, zmieniając nieco kryteria, np. podając inną datę. Niektóre loty bowiem odbywają się tylko w określone dni tygodnia.

Na podstawie parametrów wyszukiwania: miejsca wylotu, lotniska docelowego oraz terminów, które nas interesują, nasz system prezentuje wyniki wyszukiwania, które zawierają wszystkie dostępne w danej chwili połączenia. W górnej części wyników otrzymujemy informację o rodzaju przelotu, tzn. czy lot ten będzie bezpośredni, czy też będziemy zmuszeni przesiadać się podczas podróży.

Jak wyszukać lot bezpośredni?

Jeżeli lot bezpośredni jest dla kluczowym kryterium, to podczas wyszukiwania proszę zaznaczyć opcję "tylko połączenia bezpośrednie". Po wysłaniu takiego zapytania pojawi się lista wszystkich lotów, które nie obejmują przesiadek. W przypadku braku bezpośredniego połączenia w danym kierunku, wyszukiwarka automatycznie pokaże loty z przesiadką.

Jak wyszukać lot w jedną stronę?

Jeśli nie jesteśmy w stanie ustalić daty powrotu, najbezpieczniej będzie, jeśli zarezerwujemy lot tylko w jednym kierunku. Aby to zrobić, w polu wyszukiwania wyszukiwarki należy zaznaczyć opcję "w jedną stronę", następnie wysłać dane z formularza za pomocą przycisku "WYSZUKAJ". Warto pamiętać, że czasem cena biletu na lot w jednym kierunku może stanowić nawet 70% ceny tego powrotnego.

Znalezienie naprawdę tanich biletów lotniczych wymaga czasu. Jeśli nie znajdziecie Państwo ofert promocyjnych, polecamy stronę Tanie Loty na Facebooku. Pojawiają się tam regularnie korzystne oferty i loty w promocyjnych cenach.

Aktualna oferta z promocyjnymi cenami jest także dostępna w Telefonicznym Biurze Klienta pod numerem:  +48 61 6429 407

Ciekawostki

Aktualności

Poradnik

Nasze plakaty

 • Zamek Świny

  Zamek Świny

  Autorskie zdjęcie przedstawiające Zamek Świny. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i tekstem. Napisy pod zdjęciem opisują[…]
 • Zamek Tenczyn

  Zamek Tenczyn

  Autorskie zdjęcie przedstawiające Zamek Tenczyn. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i tekstem. Napisy pod zdjęciem opisują[…]
 • Zamek Bolków

  Zamek Bolków

  Autorskie zdjęcie przedstawiające Zamek Bolków. Fotografia ozdobiona delikatnym passe-partout i tekstem. Napisy pod zdjęciem opisują[…]

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Hongkongu do Szanghaju, z Katowic do Rzymu oraz połączeń lotniczych z Katowic do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na Cypr, Okazje na loty do Grecji, Okazje do Skandynawii, Okazje na loty z Polski do Włoch, tanie bilety z Warszawy do Lizbony, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bagaż Wizzair, Plecaki szkolne, Torby sportowe, Walizki twarde i Walizki twarde małe.