Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Piza - co warto zobaczyć?

Więcej
2015/09/02 10:26 #1 przez Ewa M
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Piza to piękne miasto położone w dolnym biegu rzeki Arno, na równinie rozciągającej się pomiędzy górą Pisano a Morzem Liguryjskim. Dzięki swym zabytkom architektonicznym stało się jednym z najbardziej znanych miast włoskich i, co za tym idzie, obleganym przez ogromną rzeszę turystów, tłoczących się zwłaszcza w jednym miejscu - w okolicach słynnej Krzywej Wieży. O tym co jeszcze stanowi atrakcję Pizy przeczytasz tutaj

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6279ewa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Mamutek.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/02 20:20 #2 przez anna.pacuszka
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja slyszałam opinię, ze poza wieżą w Pizie nie ma nic ciekawego. Podobno bardzo dużo turystów robiących sobie takie same zdjęcia (podtrzymujących wieżę ;-)) Czy ktoś może to potwierdzić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/23 10:05 #3 przez Andruszkiewicz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ania - potwierdzam;) Tłum turystów robiących sobie dwa typy zdjęć albo podtrzymują albo popychają wieżę - oczywiście najbardziej kreatywne pozycje przyjmują azjaci;) Wieża jest dość niewielka i na mnie nie zrobiła wrażenia za to kolejka do wejścia była naprawdę imponująca;)

Samo miasto malutkie, można przejść się na krótki spacer wzdłuż rzeki (znajdziecie tu restauracje, kawiarnie - ale nie oczekujcie zbyt dużo, osobiście polecam lody podawane w słodkiej wielkiej bułce). W okolicach samej wieży stragany z pamiątkami i mnóstwo parkingów.
Wejście na wieżę jest oczywiście płatne, natomiast do katedry Santa Maria Assunta (położonej obok) są bezpłatne bilety, które należy pobrać w centrum turystycznym (wszystko znajduje się na jednym placu).

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16069-malgorzata><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Andruszkiewicz.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/23 22:07 #4 przez marcin.miśtak
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Czytając artykuł widać, że nie tylko krzywa wieża jest atrakcją tego miasta. Jednakowoż Piza, jeśli wybieramy się na wakacje czy urlop do Włoch może być tylko przystankiem bo z tego co widzę atrakcji jest max na jeden dzień ale warto wiedzieć, że można zobaczyć tam coś więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/30 07:25 #5 przez Barbarka
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Piza jest bardzo dobrym miejscem wypadowym, ponieważ ok godz drogi autokarem do Florencji ( ok 10 euro w obie strony w roku 2013), ok 20 min autobusem nad morze(mniej niż 2 euro w jedną stronę w 2013) i również niedaleko inne piękne miasteczka.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/7963-barbara><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Barbarka.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Włoch do Pizy. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Pizy do Włoch.

Jeżeli wybierasz się do Włoch, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Berlina do Mediolanu lub tanie loty z Warszawy do Florencji.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Rzymu i z Warszawy do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty w listopadzie, Okazje na loty Wizz Air, Wycieczki na Karaiby, Okazje na loty z Polski do europejskich stolic, loty z Warszawy do Tbilisi, połączenia z Warszawy do Katanii, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Berlina do Pizy 31 Maja 07 Czerwca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Gry, zabawki, Kosmetyczki dla dzieci, Duże i Walizki twarde średnie.