Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wiza - Nowa Zelandia

Więcej
2014/10/11 00:14 #1 przez Sharmowa
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Czy ktoś z Was korzystał juz z tzw. wizy turystycznej w Nowej Zelandii? Chodzi mi głownie o przeprawe z celnikami. Znajomy Anglik powiedział ze jest to prawdziwym utrapieniem i pytają dosłownie o wszystko. Moze ktoś z Was ma w tym względzie jakieś doświadczenie? :)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/sharmowa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Sharmowa.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/13 17:13 #2 przez Sharmowa
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Sharmowa napisał: Czy ktoś z Was korzystał juz z tzw. wizy turystycznej w Nowej Zelandii? Chodzi mi głownie o przeprawe z celnikami. Znajomy Anglik powiedział ze jest to prawdziwym utrapieniem i pytają dosłownie o wszystko. Moze ktoś z Was ma w tym względzie jakieś doświadczenie? :)


Ktoś może coś wie i jest w stanie mi pomóc? Na grupie niestety znalazłam tylko podstawowe informacje na ten temat :(

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/sharmowa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Sharmowa.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/15 02:48 #3 przez Andruszkiewicz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja dysponuję wizą WH (niezwykle ciężką do zdobycia - tylko 100 miejsc rocznie), wiza uprawnia do wjazdu na rok czasu i pracy (ale max 3 miesiące u jednego pracodawcy). Na lotnisku nikt mnie o nic nie pytał - ani o zapas gotówki, który zgodnie z wymogami wizy powinnam mieć ani o obowiązkowe ubezpieczenie - nic zupełnie. Podałam urzędnikowi imigracyjnemu swój paszport i maila z wizą, dostałam stempel koniec. Dość długo stałam w kolejce i z moich obserwacji wynika, że praktycznie nikogo o nic nie pytają. Nikt z moich znajomych nie miał dotychczas problemu (niezależnie od posiadanej wizy - dla turystycznej też nikogo o nic nie pytali ani o gotówkę ani bilety powrotne). Generalnie są bardzo przyjaźni i chętnie pomagają ze wszystkim. Mnie zagadywali o mistrzostwa Rugby;)

Myślę że to mocno zależy od urzędnika, ja miałam za to bardzo długą rozmowę w Singapurze przy nadawaniu bagażu (lot do Brisbane) sprawdzali moją wizę do Australii, wypytywali o różne rzeczy - pomimo posiadanego biletu powrotnego. Za to np imigracyjny w Singapurze nawet mi "hi" nie odpowiedział wbijając wizę;)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16069-malgorzata><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Andruszkiewicz.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Stornoway.

Jeżeli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Londynu lub tanie loty z Katowic do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Londynu i z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty na 2 tygodnie, Wycieczki na słoneczne wyspy, Pakiety, Okazje z Polski, tanie loty z Krakowa do Aten, tanie loty z Krakowa do Londynu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot, Loty na Tydzien.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Walizki dla dzieci, Plecaki biznesowe, Plecaki dla dzieci, Plecaki na kółkach i Torby na kółkach.