Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Bieszczadzka wąskotorówka

Więcej
2015/12/07 21:10 #1 przez tomasz.wagner
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Bieszczadzka ciuchcia mająca główną stacyjkę w Majdanie k. Cisnej, staje się coraz popularniejsza w śród turystów. W roku bieżącym już przewiozła ponad 100 tysięcy pasażerów.
To kolejny rekordowy rok, kiedy to przekroczono liczbę 100 tys.

Uzyskane środki przeznaczane są z reguły na modernizację taboru oraz remonty torów. Sprawa to bardzo istotna, gdyż przez dość długi czas „tatarska strzała” w ogóle nie kursowała.

Więcej o tej fantastycznej atrakcji dla dużych i małych Tutaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/12/07 21:46 #2 przez marcin.miśtak
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Dla tzw "miastowych" czy też ludzi którzy mało przebywają na łonie natury to zapewne ogromna atrakcja a wiadomo, że z roku na rok takich osób przybywa, statystyk nie oszukamy. Na mnie jednak kolejka nie robi specjalnego wrażenia, byłem raz i pewnie wystarczy, jest wiele więcej miejsc w które warto odwiedzić i nie stawiałbym akurat tej kolejki jako priorytet. Nie mniej jednak to tylko moje zdanie, dla osób które chcą się przewieźć serdeczne zaproszenie w Bieszczady :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/20 14:19 #3 przez karina.st
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Miałam okazję jechać kolejką raz w życiu będąc dzieckiem i bardzo miło to wspominam. Przyroda wokół i sam przejazd jest atrakcją. Będąc w Bieszczadach warto skorzystać z tej formy transportu o ile nigdzie nam się nie śpieszy ;)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/15595-karina-st><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/karina.st.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Stambułu, z Krakowa do Nowego Jorku oraz połączeń lotniczych z Gdańska do Dublina.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na Boże Ciało, Okazje na loty na weekend z Warszawy, Wycieczki na Karaiby, Okazje do Skandynawii, tanie loty z Warszawy do Malagi, bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Adaptery podróżne, Ręczniki, Kosmetyczki dla dzieci i Walizki twarde.