Wyprawa do Amazonii

Więcej
2015/04/30 10:03 #1 przez Morgo
Wyprawa do Amazonii was created by Morgo
Peru to ciekawy i interesujący kraj pod wieloma względami, ale ja chciałabym wyruszyć do amazońskiej dziczy (razem z małą grupką przyjaciół). Jest to fajne przeżycie i przede wszystkim poznanie niesamowitej przyrody. Uważacie, że samodzielne wejście na teren Amazonii jest zbyt niebezpieczne, nawet bez zapuszczania się w dalsze rejony i lepiej byłoby poszukać sobie lokalnego przewodnika?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/04/30 22:11 - 2015/04/30 22:15 #2 przez mirekk
Replied by mirekk on topic Wyprawa do Amazonii
Czytałem że najbliższe Iquitos miejscówki w dżungli to ściema pod turystów. Jeśli chcesz autentyk to musisz płynąć dużo dalej. Lokalny przewodnik wtedy mocno wskazany. Na ale jeśli wam wystarczy sam dreszczyk to ok :) Poczytaj sobie "Białą Skałę" Hugo Thomsona - w drugiej części książki opisuje swoją wyprawę do Amazonii peruwiańskiej. Bezcenne!

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10765mirek><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/mirekk.png></a>
The following user(s) said Thank You: Iris

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/04/08 05:41 #3 przez Natameryka
Replied by Natameryka on topic Wyprawa do Amazonii
Cześć! Ja też marzyłam o zagłębieniu się w amazońską dzicz... Możesz poczytać moją relację na ten temat tutaj https://mysouthamericablog.wordpress.com/2016/06/17/ekwador/ (część pierwsza)
https://mysouthamericablog.wordpress.com/2016/06/22/w-strone-puszczy-czyli-peru-brazylia-kolumbia/ (część druga)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Lizbony, z Warszawy do Hanoi oraz, połączeń lotniczych z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty do Indonezji, Okazje na loty na Sri Lankę, Pakiety z Berlina, bilety lotnicze Modlin Madras, bilety lotnicze promocje, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Bagaż Wizzair, Dla Dzieci, Koce, poduszki, zagłówki i Torby.