przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Najtaniej po USA

Więcej
2016/01/08 14:55 #1 przez Melania
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hej!

Kilka rad dla osób, które zawsze marzyły o zwiedzeniu USA (jak ja ;p ), ale zawsze myślały, że to nieosiągalne (głównie finansowo).

- możecie przejrzeć oferty programów typu work and travel, ja osobiście byłam na Camp America, gdzie pracuje się 9 tygodni zarabia około 1200 $ i później można zwiedzać Stany:)

- same podróże mogą być śmiesznie tanie, jeśli wcześniej wszystko zabookujemy: przykładowo rezerwując bilety autobusowe na megabus.com przejedziemy np. z Nowego Yourku do Philadelfii i dalej do Washingon DC za 2 $

- w Stanach bardzo łatwo znaleźć tanie/darmowe noclegi za pomocą strony couchsurfing lub airbnb
Podziękowania od Użytkowników: Kamil2.1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/08 16:35 - 2016/01/08 18:32 #2 przez paulaxoo
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Gdzie pracowałaś? :)

edit, żeby samego pytania nie było bo widzę, że to dość duży problem.

Ja do sposobów na tanie zwiedzenie Stanów dodałam bym pracę jako au pair (tutaj raczej nie ma określonego czasu, można jechać na rok, można na dłużej). W wolnym czasie też można zwiedzać (najpewniejsze są weekendy lub czas kiedy rodzina sama podróżuje). Może nie jest to tak komfortowy sposób jak Twój Melania, bo pozostaje mniej czasu swojego i tylko dla siebie, ale też bardzo fajna opcja.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16187paulina><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/paulaxoo.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/08 17:47 #3 przez tomasz.wagner
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Paulina napisał: Gdzie pracowałaś? :)


Sorki, ale to nie jest odpowiedź w teamcie tylko pytanie. Jeśli chcemy komuś zadać pytanie to jest coś takiego jak "wiadomość".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/19 11:26 #4 przez Melania
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Pracowałam na campie "Tamarack" w stanie Michigan. Lądowaliśmy w Detroit, ale sam camp był godzinę drogi od miasta. Au pair oczywiście też świetna opcja! Z programu AIFS (American Institute for the Foreign Study Inc.) są wyjazdy na rok, za które płaci się mniej niż 2000 złotych, a trzynasty miesiąc spędzamy na zwiedzaniu. Poza tym zarobki są podobno bardzo fajne (zależne od programu- są takie program opieki nad malutkimi dziećmi lub takimi starszymi), w niektórych pakietach mamy również możliwość robienia kursów edukacyjnych na uniwersytetach Amerykańskich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Brukseli oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Zurychu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty w kwietniu, Okazje na loty na sylwestra, Pakiety, Pakiety z Berlina, loty z Gdańska do Londynu, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Kosmetyczki dla dzieci, Plecaki szkolne, Walizki i Walizki twarde małe.