przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Jak tanio dolecieć do tajlandii

Więcej
2013/01/29 08:51 #1 przez Freakfuzzy
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Po zasłuchaniu się w "One Night in Bankog" i "Hangover Bankog", zmieniam plany wakacyjne i obieram kierunek na kraj szaleństwa i tajskiego masażu! I tutaj zapytanie do pozostałych forumowiczów:

Czy ktoś z was wybierał się już może do Tajlandii i mógłby podrzucić jakieś cenne uwagi?:) (O tanie bilety zapytam jak się zdecyduje kiedy lecieć, na razie to tylko luźny koncept;)
Podziękowania od Użytkowników: joanna.swk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/30 08:47 #2 przez Światozwiedzacz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Tu masz artykuł z poradami dot. Tajlandii -> http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-tajlandii.html Najciemniej pod latarnią:> Najlepiej zacząć od głównej strony, tam jest dużo wartościowego materiału na temat podróży, porad, i wszelakich kierunków.

Więcej
2013/02/06 08:02 #3 przez fb_641078630
Moi koledzy lecieli z Qatar Airways. Z tego co pamiętam nie rezerwowali jakoś wcześniej i ok 2000 zł za bilety zapłacili, zatem nie super tanio. Jednak z tego co opowiadali po powrocie, nie żałowali ani jednego wydanego grosza ;)

Więcej
2014/03/05 16:03 #4 przez justyna.mozol
Ja również leciałam z Qatarem, zapłaciłam ok 1900 zł i jest to największy wydatek w Tajlandii. Czasami trafiają się fajne oferty na lot z lasta z Rainbowtours (na mój termin na 3 dni przed wylotem była cena 1599 zł). Również nie żałuję wydania ani jednej złotówki, bo to była przygoda życia. Jedzenie jest pyszne i tanie, na wyspie nocleg można zaklepać już od 400 bahtów (40 zł) za skromny domek np. na Lonely Beach. Na pierwszy raz polecam 3 dni w Bangkoku na zwiedzania i imprezki (np. hotel Rambutrri Village - ok 100 zł doba, super baza wypadowa) a potem na najbliższą i klimatyczna wyspę Koh Chang. Piękne widoki, zero geriatrii :) i pełno rozrywek i atrakcji. Młodzi ludzie, muzyka, imprezy na plaży, ale również leniwy spokój i relaks w ciągu dnia. Na Rambutrii kupisz również kompletny transport na wyspę - to jest żaden problem - koszt ok 400-500 bahtów. Ja ju zapełniam skarbonkę na kolejną Tajlandię - czar Europy i Afryki już przygasł po tej wyprawie!!!
Załączniki:
Podziękowania od Użytkowników: artur, mariusz.szyma, Katarinka

Zobacz promocje na tanie loty z Tajlandii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Tajlandii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Dortmundu, z Warszawy do Stambułu i połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty we wrześniu, Pakiety na majówkę, połączenia z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Plecaki dla dzieci, Torby, Torby dla dzieci i Walizki miękkie.