Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Jak tanio dolecieć do tajlandii

Więcej
2013/01/29 08:51 #1 przez Freakfuzzy
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Po zasłuchaniu się w "One Night in Bankog" i "Hangover Bankog", zmieniam plany wakacyjne i obieram kierunek na kraj szaleństwa i tajskiego masażu! I tutaj zapytanie do pozostałych forumowiczów:

Czy ktoś z was wybierał się już może do Tajlandii i mógłby podrzucić jakieś cenne uwagi?:) (O tanie bilety zapytam jak się zdecyduje kiedy lecieć, na razie to tylko luźny koncept;)
COM_KUNENA_THANKYOU: joanna.swk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/30 08:47 #2 przez Światozwiedzacz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Tu masz artykuł z poradami dot. Tajlandii -> http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-tajlandii.html Najciemniej pod latarnią:> Najlepiej zacząć od głównej strony, tam jest dużo wartościowego materiału na temat podróży, porad, i wszelakich kierunków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/06 08:02 #3 przez fb_641078630
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Moi koledzy lecieli z Qatar Airways. Z tego co pamiętam nie rezerwowali jakoś wcześniej i ok 2000 zł za bilety zapłacili, zatem nie super tanio. Jednak z tego co opowiadali po powrocie, nie żałowali ani jednego wydanego grosza ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/05 16:03 #4 przez justyna.mozol
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja również leciałam z Qatarem, zapłaciłam ok 1900 zł i jest to największy wydatek w Tajlandii. Czasami trafiają się fajne oferty na lot z lasta z Rainbowtours (na mój termin na 3 dni przed wylotem była cena 1599 zł). Również nie żałuję wydania ani jednej złotówki, bo to była przygoda życia. Jedzenie jest pyszne i tanie, na wyspie nocleg można zaklepać już od 400 bahtów (40 zł) za skromny domek np. na Lonely Beach. Na pierwszy raz polecam 3 dni w Bangkoku na zwiedzania i imprezki (np. hotel Rambutrri Village - ok 100 zł doba, super baza wypadowa) a potem na najbliższą i klimatyczna wyspę Koh Chang. Piękne widoki, zero geriatrii :) i pełno rozrywek i atrakcji. Młodzi ludzie, muzyka, imprezy na plaży, ale również leniwy spokój i relaks w ciągu dnia. Na Rambutrii kupisz również kompletny transport na wyspę - to jest żaden problem - koszt ok 400-500 bahtów. Ja ju zapełniam skarbonkę na kolejną Tajlandię - czar Europy i Afryki już przygasł po tej wyprawie!!!
Załączniki:
COM_KUNENA_THANKYOU: artur, mariusz.szyma, Katarinka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa