przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Mała kamera podróżnika

Więcej
2016/01/23 14:41 #1 przez grzegorz.kerber
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Jak wiecie, jestem mocno związany z branżą foto (i nie tylko), ale tematyka filmów jest dla mnie zagadką :) Co prawda można robić zdjęcia lustrzanką, ale nie do końca ona do tego służy. Zastanawiam się nad kupnem jakiejś małej kamery na potrzeby właśnie wyjazdów. Coś lekkiego, małego w całkiem dobrej cenie.Pewnie wielu poleci GoPro ale cena nie jest dla mnie tak atrakcyjna, by w to iść :) Co polecicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/23 16:47 #2 przez ryjkostwor
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Wiesz co, ceny GoPro też są różne - najprostszy model można kupić już od 500 pln, zdaje mi się. Większość moich znajomych "filmowych" kręci właśnie nią i uważają, że jest warta swojej ceny. A ile chciałbyś wydać?

Więcej
2016/01/23 20:51 #3 przez grzegorz.kerber
Z GoPro tania to jest wersja Hero, niewiele ponad 500. Oglądałem taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=ZshNHCKiVa0
Go Pro Hero 4 vs Xiaomi Yi. Jakość zbliżona, dźwięk na pewno gorszy. Ale ta różnica w cenie :) GoPro w tej wersji to najmniej 1300 (GoPro 4 session poniżej 1000) a Xiaomi Yi poniżej 400. Xiaomi na pewno robi niezłe telefony w rewelacyjnej cenie, więc może te kamerki nie są takie złe.

Więcej
2016/01/23 23:08 #4 przez ryjkostwor
O widzisz, nie wiedziałam o tej kamerce, a opinie w Sieci rzeczywiście są bardzo dobre (przy takiej cenie!). Gdybyś się kiedyś na nią zdecydował, to napisz proszę o swoich odczuciach.

Więcej
2016/01/23 23:37 #5 przez grzegorz.kerber
Na pewno napiszę. Nadal zgłebiam temat :)

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Wrocławia do Londynu i połączeń lotniczych z Oslo do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty na południe, Okazje na loty w kwietniu, Wycieczki na wyspy włoskie, Okazje na Maltę, najtańsze bilety z Warszawy do Regio Calabria, loty z Gdańska do Londynu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Zawieszki do bagażu, Bagaż Wizzair, Torby dla dzieci i Walizki.