przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Gubią bagaże?

Więcej
2007/09/14 12:35 #1 przez big_john
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Czesc! powiedzcie mi czy to prawda, ze te linie maja jakas dziwna tendecje do gubienia bagazy swoich pasazerow? slyszalem kilka takich plotek-i nie wiem ile w nich prawdy. a akurat musze skorzystac z ich uslug za kilka miesiecy i tak sobie mysle, czy cennych rzeczy nie zostawic w domu albo miec tylko w podrecznym bagazu???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/09/14 13:01 #2 przez zenek1979
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
bagaze to dopiero KLM gubi :(

Więcej
2007/10/09 15:15 #3 przez aga111
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Miła obsługa; bagażu nie zgubili. Ciekawe, czy to rzeczywiście powszechne w przypadku tych linii lotniczych, bo nie pierwszy raz sie zetknęłam z taką opinią, choć sama nie doświadczyłam.
Pozdrawiam

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Haugesund do Poznania oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Madras.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty na weekend za granicę, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety w styczniu, bilety lotnicze Okęcie Stambuł Istambuł, tanie loty krajowe, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Zawieszki do bagażu, Łóżeczka turystyczne, Duże i Walizki twarde średnie.