Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Linie lotnicze AirFrance - użyteczne informacje

Więcej
2009/05/12 22:39 #1 przez ola
** Ten wątek dotyczy treści artykułu: Linie lotnicze AirFrance - użyteczne informacje **

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/20 16:28 #2 przez hela
Dobre linie, sprawdzony przewoźnik!

• Magda
  • Gość
  • Gość
2009/05/26 09:05 #3 przez Magda
Skandaliczne zachowanie, arogancja pracowników, niekompetencja, po prostu brak słów.
Nie wiedzą, na której bramce na CDG ląduje samolot, który właśnie podchodzi do lądowania, nie mogą się skontaktować z lotniskiem CDG by poinformować, że są opóźnieni i mają na pokładzie pasażerów z przesiadką na kolejny lot AirFrance. O odwołaniu lotu informują SMSem (!!) na kilkanaście godzin przed wylotem, nie dając alternatywnego połączenia. Podają sprzeczne informacje na temat przyczyn opóźnienia. Traktują pasażera tak, że odechciewa się wakacji. Naprawdę mocno NIE POLECAM. Zaliczyłam 3 loty AF i nigdy więcej. Z Lufthansą, Emirates, Quantas, VirginBlue nigdy nie miałam takich problemów... :S

• Kris
  • Gość
  • Gość
2009/05/26 09:16 #4 przez Kris
Lot do Ameryki Południowej z Polski to istny koszmar, nie dość że odwołano lot z Berlina do Paryża to nie dali nic w zamian i sami musieliśmy szukać sposobności dostania sie do Paryża. Dalej opóźnienie na miejscu było tak wielkie że nie zdołaliśmy się przesiąść na inny samolot - oczekiwanie na bagaż ponad godzinę!!!

Powrót równie "sympatyczny", samolot stał 2h z pasażerami na pokładzie i oczywiście spóźnił się do Paryża. Zdążyliśmy na następny tylko dlatego, że ten następny był jeszcze więcej spóźniony. Oczekiwanie zimą na zimnym lotnisku na podłodze bo miejsc siedzących nie było zakończyło się poczęstowaniem nas ZIMNĄ COCA COLĄ !!! Przy okazji skrzętnie odnotowali czy pasażer wziął już puszkę czy nie, aby przypadkiem nie wypił 2x. Po kawę zapraszali do kawomatu.

I nie była to wina pogody, jakoś BA i Lufthansa nie miały problemów.
Nikt nic nie wie.
Obsługa oburzona że ktoś śmie ich o coś pytać.

Więcej
2009/06/08 11:29 #5 przez joanna
Aż się wierzyc nie chce, że w cywilizowanym świecie takie sytuacje mają miejsce...
Naprawdę solidna przestroga przed tymi liniami... będe o tym pamiętać

• Zbyszek
  • Gość
  • Gość
2009/10/14 11:22 #6 przez Zbyszek
Leciałem w maju zr. z Heathrow do Los Angeles. Wbrew doświadczeniom Kris i Magdy, moim zdaniem oprócz British Airways, najlepsza linia jeśli brać pod uwagę wyposażenie (Boeing 777), obsługę i jedzenie. Leciałem klasą ekonomiczną. Na wyposażeniu był panel dotykowy, kilkanaście programów plus gry, obsługa miła, jedzenia dużo, nieograniczony dostęp do napojów. Nastepnym razem tez wybiorę tę linię.

Więcej
2015/01/31 22:18 #7 przez Wieczorek
Nie lubię latać tymi liniami, trafiłam kilka razy, na niefajny personel pokładowy, słabe jedzenie na trasach do Azji, natomiast KLM jest super

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/11999-bozena>

Nawigacja dodatkowa