Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Zachłanność easyjet

 • Sławek
 • Gość
 • Gość
2009/04/26 23:59 #1 przez Sławek
Zachłanność easyjet was created by Sławek
Chciałem zarezerwować lot do Bristolu. Wpisałem wszystko jak należy ale nie uznali mojej karty. Więc zmieniłem kartę i tą by przyjęli lecz poinformowali mnie, że w tej cenie jakiej zarezerwowałem lot już biletów nie ma. Teraz chcą o 100 PLN drożej. Różnica pomiędzy jedną czynnością a drugą wynosiła tylko 5 min. Czyli tak ustawili system by tych którzy są zdecydowani na zakup naciągnąć na dodatkowy dla siebie zysk. Od dziś będę wszystkim opowiadał jak mnie "uczciwie" potraktował easejet. Chcieli mieć reklamę to ją już mają. Widać zależy im na czarnym PR...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/20 16:41 #2 przez hela
Replied by hela on topic Odpowiedź:Zachłanność easyjet
Nieważne jak, ważne żeby mówili...ehh. Widać niektórym firmom nie zależy na opinii klienta! Ale istnieje możliwość, że liczba promocyjnych biletów była ograniczona i źle sie panu trafiło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/20 18:32 #3 przez joanna
Replied by joanna on topic Odpowiedź:Zachłanność easyjet
A easyjet może myśli, że jak nie ten, to inny da się naciągnąć.
chociaż jak pisze Hela rzeczywiście przy wyjątkowym pechu mogło się zdarzyć, że promocyjne bilety właśnie się skończyły...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Maciek
 • Gość
 • Gość
2009/06/02 15:57 #4 przez Maciek
Replied by Maciek on topic Odpowiedź:Zachłanność easyjet
Mi się zdarzyła ciekawsza historia. Zarezerwowałem bilet z Belfastu do Krakowa. Zapłaciłem kartą wszystko było OK dostałem potwierdzenie lotu na meila, wydrukowałem. Podchodzą do odprawy a pani informuje mnie, że easyjet skasował mój bilet z powodu podania błędnego meila :blink: meila na który sami wysłali mi potwierdzenie rezerwacji i na który odbieram codziennie po kilka meilów :angry: oczywiście nie dostałem od firmy easyjet jakiejkolwiek informacji, że skasowano mój bilet o pieniądzach nie wspominając a "bardzo miła" pani poinformowała mnie, że jeżeli mi tak bardzo zależy na locie to mogę sobie pójśći nabyć nowy bilet w kasie obok. Ponieważ leciałem na urlop z żoną i dzieckiem postanowiłem kupić bilet jeszcze raz:dry: Ale co sie okazało biletów już nie było. Easyjet skasował sobie dwa razy najpierw sprzedając bilet mi, a potem kasując go sprzedali go komuś innemu:angry: :angry: :angry: Także stanowczo odradzam komukolwiek podróżowania tymi liniami...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/27 12:50 #5 przez Znawca
Replied by Znawca on topic Odp: Odpowiedź:Zachłanność easyjet
Z tym mailem to trochę kijowa wymówka... Ale nie jest jeszcze za późno, żeby dostać zwrot. Skontaktuj się z nimi albo telefonicznie albo mailowo i zażądaj porządnego wyjaśnienia dlaczego skasowali tą rezerwację. Mogło to być przez podejrzenie oszustwa (np. mail był podobny do jakiegoś który był użyty przy robieniu innego bookingu kradzioną kartą). Tak czy owak, nieważne czy to to tania czy droga linia lotnicza, nie mogą sobie kasować lotów ot tak sobie i muszą Ci oddać kasę - co do tego jestem pewny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/20 01:41 - 2011/06/20 02:01 #6 przez ChrisTar
Replied by ChrisTar on topic Odp: Zachłanność easyjet
Niewiem Slawek czy wiesz ale na stronie czesto jest napisane ile biletow zostalo w tej cenie? W ciagu 5 minut moze sie tyle wydazyc ze sobie nawet sprawy nie zdajesz. Mogl np zostac jeden bilet i w momencie jak ty dokonywales platnosci kots inny mogl zrobic to szybciej.

Nie moge uwiezyc w historie macka, jest to czysty nosens skoro podales maila i otrzymales potwierdenie to jak ten mail mogl byc nie poprawny??!! wyjasnij mi to? i na jakiej podstawie easy jest tak stwierdzil albo tym bardzij osoba przy odprawie?? Najwieksza bzdura jaka kiedy kolwiek slyszalem! A tak w ogole to chcac zamowic bilet online musisz sie zalogowac do systemu i na maila dostajesz linka za pomoca korego potwierdasz wykonana operacje.

Ja jestem bardzo zadowolony z uksug lini EasyJet, kozystam z nich bardzo czesto i nigdy nie przytafila mi sie bardziej zmyslona sytuacja. Znam rowniez wiele osob ktore kozystaja z uslug tego samego przewoznika i sa ronie zadowoleni jak ja. EasyJet weglug mnie jednym z najlepszych przewoznikow na trasach krotkodystanowych. Jest tyle udogodniej dla klientow ale nie zawsze sie znajdzie jakas ''lama'' ktorej sie cos nie podoba!

A co do zachlanosci to nie rozumiem tematu?? W kazdej lini lotniczej ceny biletow zmieniaja sie bardzo czesto czasem nawet kilk razy dziennie i zasada zwykle jest taka ze im blizej odlotu tym bilet bedzie drozszy.

Takze najpierw sie zastanowcie a potem oczerniajcie!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa