Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tanie loty na Jamajkę: od 1589 zł z Warszawy!

Tanie loty na Jamajkę: od 1589 zł z Warszawy!

​Już tęsknicie za wakacjami? Spakujcie walizki i lećcie na Jamajkę! Palmy kokosowe, piaszczyste, gorące plaże, błękitne morze to widoki, które na wyspach rozrzuconych po Morzu Karaibskim, są standardem. Jednak Jamajka oferuje coś więcej niż walory naturalne, a mianowicie – interesującą kulturę oraz historię. Widoczne są tu związki z Afryką. Rozbrzmiewająca w wielu klubach muzyka reggae, której Jamajka jest ojczyzną, działa korzystnie na nasze samopoczucie i nastawia optymistycznie i pokojowo do świata. W naszej ofercie proponujemy Wam 7 upalnych dni na wyspie, to czy spędzicie je intensywnie, czy leniwie zależy tylko od Was!

Szczegóły podróży

​Na Jamajkę bezpośrednie loty oferują linie Jetairfly z Brukseli (1436 zł). Do stolicy Belgii najtaniej dostaniecie się z warszawskiego Okęcia liniami Wizzair (153 zł dla uczestników WDC). Wymagany jest jednak transfer między lotniskiem Charleroi a głównym portem lotniczym Brukseli. Dodajmy, że w cenie lotów docelowych na Jamajkę jest już bagaż rejestrowany do 20 kg, który jeśli planujecie zabrać ze sobą należy doliczyć do ceny lotów na odcinku z i do Polski.

Plan podróży:

 1. 08.03 Warszawa Okęcie 18:20 - 20:30 Bruksela Charleroi
 2. 09.03 Bruksela 06:00 - 13:35 Montego Bay
 3. 16.03 Montego Bay 13:55 - 05:35 Bruksela (17.03)
 4. 17.03 Bruksela Charleroi 21:00 - 22:50 Warszawa Okęcie

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

www.jetairfly.com
www.wizzair.com

​Jeśli nie jesteście uczestnikami Wizz Discount Club, bilety na odcinku Warszawa - Bruksela można zarezerwować na Tanie-Loty.pl. Cena nieznacznie wzrośnie o opłatę transakcyjną, ale otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźników - Jetairfly i Wizzair.

Zarezerwuj hotel

hotel.tanie-loty.pl

​Za tydzień na wyspie, w mieście które jest punktem docelowym podróży, zapłacicie 527 zł od osoby przy podróży we dwoje!

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa