Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tanie loty z Warszawy do Lizbony w lutym!

Tanie loty z Warszawy do Lizbony w lutym!

​Piękna Lizbona w rewelacyjnej cenie!

Lizbona - miasto, z którym każdy kojarzy sympatycznie wyglądające żółte tramwaje. Z pewnością ułatwią nam one poruszanie się po mieście. Warto jednak pamiętać, że miasto możemy zwiedzić również pieszo i rowerem. Natomiast luty to idealny miesiąc dla podróżników, którzy chcą odpocząć i zwiedzić Lizbonę na spokojnie, unikając tłumów turystów.

Dla osób nie lubiących przesiadek mamy idealną propozycję. Mamy możliwość kupienia biletów lotniczych na loty bezpośrednie z Warszawy do Lizbony w dobrej cenie! Za cały pobyt zapłacimy 674 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 180 zł i siedem noclegów w Lizbonie za 493 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Szczegóły podróży

 1. 22.02.16 r.   21:30 Warszawa Chopin - 00:40 Lizbona   (WizzAir)
 2. 01.03.16 r.   01:15 Lizbona - 06:10 Warszawa Chopin   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje przy rezerwacji wykonywanych dzisiaj (25.11.15 r. ) przez posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 298 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

​​Bilety można zarezerwować w serwie Tanie-Loty.pl! Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj hotel

​​Na miejscu proponujemy noclegi w Lisbon Destination Hostel! Obiekt posiada rewelacyjne oceny gości (9,6 na 10!). Ostatniego dnia proponujemy zrezygnować z noclegu, ponieważ wylot z Lizbony mamy już o 1:15 w nocy. Za cały pobyt dla dwóch osób (7 nocy) zapłacimy 987 zl. Obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację - łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji Lizbony. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa