Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Bolonia, Ibiza i Bergamo w jednej podróży w październiku za 308 zł!

Bolonia, Ibiza i Bergamo w jednej podróży w październiku za 308 zł!

Bolonia, Ibiza i Bergamo w jednej podróży w super cenie w październiku!

Za cały pobyt zapłacimy 1083 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 308 zł (Katowice - Bolonia - Ibiza - Mediolan Bergamo - Katowice) oraz noclegi za 775 zł od osoby za cały pobyt (pokoje dwuosobowe). Nasze noclegi obejmują : dwa noclegi w Bolonii, pięć noclegów na Ibizie oraz jeden nocleg w Bergamo. W cenę noclegów w każdym hotelu mamy wliczone śniadania. Wskazane przez nas obiekty mają dobre oceny gości.

Szczegóły podróży

 1. ​16.10.15 r.   15:40 Katowice - 17:25 Bolonia   (WizzAir)
 2. 18.10.15 r.   10:15 Bolonia - 12:15 Ibiza   (Ryanair)
 3. 23.10.15 r.  10:25 Ibiza - 12:20 Mediolan Bergamo   (Ryanair)
 4. 24.10.15 r.  08:25 Mediolan Bergamo - 10:10 Katowice   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 395 zł (z WDC - 308 zł).

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

​Bilety na poszczególne odcinki lotów można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj hotel

​Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl! Każdy znajdzie coś dla siebie!

​W Bolonii proponujemy noclegi w Imperial Hotel Bologna. Za nocleg zapłacimy 94 zł od osoby za noc. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (2 noce) zapłacimy 375 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt znajduje się w centrum Bolonii i ma bardzo dobre oceny gości.

​Na Ibizie proponujemy noclegi w Hostal Residencia Europa Puncio. Za nocleg zapłacimy 94 zł od osoby za noc. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (5 nocy) zapłacimy 942 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt ma dobrą lokalizację i ma bardzo dobre oceny gości.

W Bergamo proponujemy nocleg w MyRoom Center 2. Za nocleg zapłacimy 115 zł od osoby za noc. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (1 noc) zapłacimy 230 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt znajduje się w centrum Bergamo.

Zarezerwuj samochód

​Zwiedzanie Ibizy i okolicy z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty:

​Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Zarezerwuj samochód również w Bolonii! Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zarezerwuj parking

 Jeśli na lotnisko planujecie dojechać własnym samochodem, sprawdźcie ceny parkingów i wybierzcie najtańszy

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa