przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Turbulencja – polski pilot na YouTube! Na tym kanale dowiesz się wszystkiego o lataniu

turbulencja-polski-pilot-na-youtube

Polski pilot na YouTube – tego jeszcze nie było. Pan Dariusz w jedną chwilę podbił serca miłośników YouTube kanałem o nazwie Turbulencja. Obecnie jego kanał subskrybuje 44 000 użytkowników.

To był świetny pomysł. Rynek lotniczy z każdym dniem się rozrasta. A sieci połączeń powiększają się o kolejne, nowe trasy. Im więcej latasz, tym bardziej jesteś ciekawy jak to wygląda od kuchni, od strony technicznej. Kanał Turbulencja zdecydowanie spełnia oczekiwania ciekawskich podróżników.

Turbulencja – kanał na YouTube istnieje zaledwie od stycznia 2018 roku

Sympatyczny polski pilot skradł serca użytkowników YouTube. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego kanału, koniecznie zobacz. W parze z profesjonalizmem idzie skromność pilota, co dodaje animuszu projektowi. To, co się stało na YouTube przeszło najśmielsze oczekiwania Pana Dariusza, o czym często mówi. Onieśmielony pilot, który w bardzo przystępny sposób mówi o świecie lotniczym, jeszcze bardziej zachęca do śledzenia kolejnych odcinków.

Pan Dariusz mówi w jednym z filmów:

Celowo staram się używać jak najmniej specjalistycznych zwrotów i mówić językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się profesjonalnie lotnictwem.

Turbulencja i polski pilot na YouTube – czego możesz się dowiedzieć?

Subskrybując kanał Turbulencja dowiesz się różnych ciekawostek o pracy pilota, obejrzysz wnętrze kokpitu Airbusa A320 i zobaczysz, jak wygląda obchód przed lotem. A może chcesz zostać pilotem? Pan Dariusz opowiadając jak zacząć przygodę z lataniem wyczerpuje temat do cna. Dowiesz się co zrobić, żeby iść w tym kierunku, a także na co zwrócić szczególną uwagę. Usłyszysz też, czy tytułowa Turbulencja jest w rzeczywistości niebezpieczna i "z czym to się je". Pilot wyjaśnia też po czym poznać kapitana i pierwszego oficera.

Opowiada także o początkach swojej pracy. I co najważniejsze chętnie odpowiada na pytania widzów.

Polski pilot na YouTube cieszy się dużym zainteresowaniem

​Użytkownicy YouTube przyjęli polskiego pilota z wielką sympatią. O tym świadczą przede wszystkim pozytywne opinie. To na pewno motywuje Pana Dariusza do działania.

Turbulencja - polski pilot na YouTube

 Wszystkie filmy możesz znaleźć na kanale YouTube Turbulencja.

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Polski do Pilot Point. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Pilot Point do Polski.

Jeżeli planujesz podróż do Polski, sprawdź też tanie loty z Krakowa do Warszawy, bilety lotnicze Bruksela Warszawa Modlin lub tanie loty z Kopenhagi do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Girony do Katowic i z Londynu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty do Polski, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Okazje na loty na weekend z Wrocławia, bilety lotnicze Warszawa Modlin Lizbona, bilety lotnicze Poznań Ławica, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, w Sierpniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Walizki dla dzieci, Torby na laptopa, Walizki dla dzieci i Walizki miękkie.