Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Turbulencja – polski pilot na YouTube! Na tym kanale dowiesz się wszystkiego o lataniu

turbulencja-polski-pilot-na-youtube

Polski pilot na YouTube – tego jeszcze nie było. Pan Dariusz w jedną chwilę podbił serca miłośników YouTube kanałem o nazwie Turbulencja. Obecnie jego kanał subskrybuje 44 000 użytkowników.

To był świetny pomysł. Rynek lotniczy z każdym dniem się rozrasta. A sieci połączeń powiększają się o kolejne, nowe trasy. Im więcej latasz, tym bardziej jesteś ciekawy jak to wygląda od kuchni, od strony technicznej. Kanał Turbulencja zdecydowanie spełnia oczekiwania ciekawskich podróżników.

Turbulencja – kanał na YouTube istnieje zaledwie od stycznia 2018 roku

Sympatyczny polski pilot skradł serca użytkowników YouTube. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego kanału, koniecznie zobacz. W parze z profesjonalizmem idzie skromność pilota, co dodaje animuszu projektowi. To, co się stało na YouTube przeszło najśmielsze oczekiwania Pana Dariusza, o czym często mówi. Onieśmielony pilot, który w bardzo przystępny sposób mówi o świecie lotniczym, jeszcze bardziej zachęca do śledzenia kolejnych odcinków.

Pan Dariusz mówi w jednym z filmów:

Celowo staram się używać jak najmniej specjalistycznych zwrotów i mówić językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się profesjonalnie lotnictwem.

Turbulencja i polski pilot na YouTube – czego możesz się dowiedzieć?

Subskrybując kanał Turbulencja dowiesz się różnych ciekawostek o pracy pilota, obejrzysz wnętrze kokpitu Airbusa A320 i zobaczysz, jak wygląda obchód przed lotem. A może chcesz zostać pilotem? Pan Dariusz opowiadając jak zacząć przygodę z lataniem wyczerpuje temat do cna. Dowiesz się co zrobić, żeby iść w tym kierunku, a także na co zwrócić szczególną uwagę. Usłyszysz też, czy tytułowa Turbulencja jest w rzeczywistości niebezpieczna i "z czym to się je". Pilot wyjaśnia też po czym poznać kapitana i pierwszego oficera.

Opowiada także o początkach swojej pracy. I co najważniejsze chętnie odpowiada na pytania widzów.

Polski pilot na YouTube cieszy się dużym zainteresowaniem

​Użytkownicy YouTube przyjęli polskiego pilota z wielką sympatią. O tym świadczą przede wszystkim pozytywne opinie. To na pewno motywuje Pana Dariusza do działania.

Turbulencja - polski pilot na YouTube

 Wszystkie filmy możesz znaleźć na kanale YouTube Turbulencja.

Nawigacja dodatkowa