Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

KViHotel czyli hotel sterowany smartfonem – pierwszy taki w Europie?

kvihotel---hotel-sterowany-smartfonem

Hotel sterowany smartfonem. Brzmi całkiem nieźle, prawda? Sterujesz całą rezerwacją i wszystkimi usługami hotelowymi przy użyciu aplikacji TMRW Hotels zainstalowanej na Twoim urządzeniu mobilnym. KViHotel to pierwszy taki hotel w Europie.

Gdzie się znajduje ten niezwykły KViHotel? Smartfonem będziesz mógł sterować w hotelu w Budapeszcie. Dzięki aplikacji TMRW Hotels, będziesz mógł zarządzać swoim pobytem, praktycznie od momentu rezerwacji aż do momentu opuszczenia hotelu. Wykorzystanie technologicznych innowacji robi wrażenie. KV oznacza Key Vision, pochodzący od "Vision for the Future" czyli wizja przyszłości. Hotel ma 4 gwiazdki. Do wyboru masz tu jeden z 40 modnych pokoi.

Jak działa KViHotel – hotel sterowany smartfonem?

Jeśli masz telefon z Androidem albo iOSem i chcesz zarezerwować nocleg w KViHotelu, to Twój telefon, dzięki połączeniu Bluetooth, staje się się kluczem do Twojego pokoju. Może być również kluczem do wejścia głównego hotelu, gdy przybędziesz tam w późnych godzinach. 

Podczas rezerwacji za pomocą aplikacji, możesz wybrać konkretny pokój, a także piętro. Możesz również zdalnie dostosować ustawienia klimatyzacji (temperaturę w pokoju ustawisz nawet z odległości 10 000 km), zamówić taksówkę czy skorzystać z usług porządkowych. Również dzięki aplikacji TMRW Hotels możesz uruchomić tryb "nie przeszkadzać".

System działa również w drugą stronę. Personel hotelu otrzymuje na swoje smartfony listę zadań do wykonania. A specjalny algorytm dba o odpowiedni przydział tych zadań.

Abyś swobodnie korzystał ze wszelkich możliwości KViHotelu, masz do dyspozycji bezpłatne wi-fi, a także wsparcie techniczne 24 godziny na dobę – niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dodatkową pomoc oferuje także infolinia.

Innowacyjna technologia TMRW Hotels dba o środowisko

Co jeszcze zwraca uwagę w nowoczesnym hotelu? Oryginalne, tylne malowanie fasady budynku, które jest widoczne z tarasu. Za pomocą aplikacji LARA AR, ściana ożywa i wyświetla się na niej filmik. Dzięki niemu poznasz zasady działania aplikacji TMRW Hotels.

Wnętrza KViHotel zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. W pokojach dominują antracyt i żółć albo błękity z zielenią. Możesz zarezerwować trzy rodzaje pokoi o powierzchni od 18 do 36 mkw: superior, deluxe i junior. Wyjątkowy wystrój pokoi stanowi trójwarstwowa szklana ściana tworząca przestrzenną iluminację.

Leć do Budapesztu zobaczyć hotel sterowany smartfonem

 A jeśli jeszcze nie byłeś w Budapeszcie, to śmiało poszukaj tanich biletów i leć sprawdzić jakie możliwości daje innowacyjna aplikacja w KViHotel.

Może chcesz po prostu zwiedzić miasto, a hotel sterowany smartfonem tylko zobaczyć z zewnątrz? Mamy dla Ciebie też gotowy pakiet.

Nowa aplikacja TMRW Hotels może być również używana w przypadku innych, nawet już istniejących hoteli. Na razie czeka na przyznanie patentu. Co ważne aplikacja nie tylko skraca proces rezerwacji noclegów i wszystkich kwestii z tym związanych, ale także pozwala zredukować negatywny wpływ na środowisko. Szeroka cyfryzacja hotelu ogranicza zużycie papieru praktycznie do zera. 

Nawigacja dodatkowa