Gdzie lecieć w kwietniu? Najlepsze miejsca na odpoczynek

tulipany-w-holandii-w-kwietniu
Strona 1 z 10

Wiosna jest coraz bliżej, już można ją wyczuć w powietrzu. Zatem gdzie lecieć w kwietniu i w pełni cieszyć się nastaniem wiosny? Opcji jest dużo, w zależności od tego, czy szukasz już gorąca, czy raczej wolisz odkrywać kwitnącą stronę tego miesiąca. Przejrzyj nasze zestawienie najlepszych miejsc do odwiedzenia w kwietniu i zdecyduj, które podoba Ci się najbardziej.

Kalifornia

Gdzie lecieć w kwietniu? Do Kalifornii! Ten miesiąc to początek festiwalowego szaleństwa. W Indio odbywa się słynny festiwal Coachella, czyli trwające kilka dni święto muzyki z największymi gwiazdami na świecie. Kwiecień w Kalifornii to również wiosna w najpiękniejszych parkach narodowych w Stanach, czyli np. w Yosemite i Kings Canyon. Natomiast jeśli potrzebujesz ciepłą i słońca, Dolina Śmierci na pewno Cię nie zawiedzie. W kwietniu średnia temperatura powietrza wynosi 32 stopnie Celsjusza. Z kolei w Los Angeles możesz się spodziewać przyjemnych 23 stopni.

Gdzie lecieć w kwietniu? Kalifornia – fot. Shutterstock

Gdzie lecieć w kwietniu i dobrze wypocząć? Podpowiadamy. Fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Vancouver, z Warszawy do Rzymu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do Tajlandii, połączenia z Krakowa do Szczecina, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.