Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.
Wyróżnione 

Oszczędzaj na podróżowaniu, czyli sposoby na zmniejszenie kosztów wyjazdu

Piggy-bank-on-travel-tourist-map.-Saving-money-for-travel-planning-holiday-or-vacation-shutterstock_436596784

Jeśli podróże to najzdrowszy nałóg, to jednak nie jest to nałóg najtańszy. Są na szczęście pewne sposoby, które pozwalają spełniać marzenia podróżnicze, bez konieczności zaciągania kredytu czy życia na granicy wypłacalności.

Do najprostszych sposobów, a zarazem pozwalających oszczędzić najwięcej, należą lotnicze promocje. Koszty przelotu mogą stanowić największą część wydatków przeznaczonych na wyjazd, dlatego warto wyszukiwać okazje. Te znajdziesz bez problemu na Tanich-Lotach, z czego zapewne zdajesz sobie sprawę, skoro czytasz ten tekst. Dodatkowo jeśli jesteś elastyczny pod względem terminu wyjazdu, znacznie wzrastają Twoje szanse na znalezienie i wykorzystanie świetnej promocji. Najbardziej korzystna od strony finansowej jest sytuacja, w której to Ty dostosowujesz się do lotu, a nie lot do Ciebie. 

Skoro kwestię biletów mamy w miarę rozpracowaną, możemy się przyjrzeć innym sposobom na zaoszczędzenie pieniędzy, np. programom lojalnościowym i oszczędnościowym. Zbieranie milii lotniczych na pewno nie jest Ci obce, podobnie jak karty sieci hotelarskich. Dodatkowo możesz jednak również zaoszczędzić na innych wydatkach podróżniczych. Tutaj z pomocą może przyjść program Bonusway. To nowość na polskim rynku, choć w innych krajach istnieje już od sześciu lat. Na czym to polega? Zasada jest prosta: za każdym razem, gdy kupisz coś lub zarezerwujesz w serwisie współpracującym z Bonusway, otrzymasz zwrot części wydanej kwoty. Nawet w przypadku rezerwacji lotu w cenach promocyjnych! 

Co zrobić, żeby zacząć otrzymywać zwroty części wydatków? Po pierwsze musisz się zarejestrować w Bonusway.pl (co wymaga jedynie wpisania swojego adresu e-mail). Następnie wystarczy przejść przez tę witrynę do Twoich ulubionych sklepów internetowych lub serwisów rezerwacyjnych. Za każdy zakupiony produkt, czy rezerwację, przypisany zostanie bonus do Twojego profilu. Każdy sklep ma określoną wartość oferowanego bonusu, którą możesz sprawdzić na profilu danego sklepu. Kiedy uzbierane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych, możesz wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe lub PayPal. 

Zwrot możesz uzyskać za rezerwacje w serwisach znanych każdemu podróżnikowi, m.in. Booking.com, Hotels Combined, Groupon, Hotels.com, Lufthansa, Qatar Airways, LOT, Tripadvisor Polska, Emirates, TUI, Skyscanner, Rentalcars.com, Sun&Snow, Amoma.com, Holiday Cars, Tripsta, Airtickets, Okazje eHiliday.pl, Bezdroża, Travelplanet. Dodatkowo możesz liczyć również na zwrot części wydatków z setek najpopularniejszych sklepów internetowych jak np. Aliexpress, iPerfumy.pl, Answear, Media Expert, Merlin.pl i wielu innych. 

Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że planujesz wylot na Bali. Interesuje Cię pobyt dziesięciodniowy. Od strony kosztów wygląda to następująco: bilety Qatar Airways (6-17.12) 2 471 zł + hotel Booking.pl 1400 zł + wypożyczenie samochodu na Bali na 3 dni RentalCars 285$. Bonusway korzysta ze współpracy afiliacyjnej z serwisami i podzieli się z Tobą uzyskaną prowizją. W opisanej powyżej sytuacji możesz liczyć na zwrot około 115 zł. 

Najlepsze efekty dla Twojego portfela będą oczywiście wtedy, kiedy wdrożysz w życie różne elementy planu oszczędnościowego. A wtedy nie przegapisz żadnej możliwości na odkrywanie nowych miejsc.

Razem z Bonusway mamy dla Ciebie specjalny bonus powitalny. Zarejestruj się przez link poniżej, zrób pierwsze zakupy lub rezerwację, a otrzymasz ekstra bonus 15 zł!

Fot. Shutterstock 

Nawigacja dodatkowa