Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Komunikacja w Hiszpanii

Znajdź nas w social mediach

Oficjalne hiszpańskie strony internetowe poświęcone turystyce polecają podróżowanie po kraju autobusami – jako wygodne, tanie i stosunkowo szybkie. Rzeczywiście, wybór niedrogich i stosunkowo szybkich linii autobusowych jest w Hiszpanii bardzo duży. Mimo iż kraj jest górzysty, ma także bardzo dobrze rozwinięty system połączeń kolejowych – łącznie z szybkimi i długodystansowymi. Przykładowo podróż szybkim pociągiem z Madrytu do Sewilli trwa dwie i pół godziny. Jest stosunkowo tania i bardzo przyjemna.

Najszybszy sposób podróży po Hiszpanii to oczywiście tanie linie lotnicze - AirEuropa, Iberia mają bardzo dobrą ofertę tanich lotów dla turystów, którym zależy na czasie. Ceniącym przede wszystkim swobodę nie trudno będzie wynająć samochód w renomowanych sieciach. Ich oddziały znajdują się przy każdym lotnisku.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!9 ofert od 367 Sprawdź