przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Dokąd lecisz?

Linie lotnicze Qatar Airways

Qatar
Data założenia 1993 r.
Sojusz Oneworld
IATA QR
ICAO QTR
Znak Qatar Airways
Siedziba Doha
www www.qatarairways.com

Linie lotnicze Qatar Airways to narodowy przewoźnik Kataru. Linie powstały w 1993 roku zaczyniając jako niewielka linia, by w przeciągu kilku lat rozwinąć się i stać się jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. Siedziba linii znajduje się w stolicy kataru – Doha. Lotnisko Doha jest także głównym węzłem linii.

Bagaż podręczny Qatar Airways

Maksymalne dozwolone wymiary bagażu podręcznego to 50 x 37 x 25 cm (każda sztuka). W klasie ekonomicznej obowiązuje jeden bagaż ważący maksymalnie 7 kg, w klasie pierwszej i biznesowej dwa bagaże ważące łącznie 15 kg.

Bagaż rejestrowany Qatar Airways

W zależności od celu podróży można zabrać bagaż rejestrowany w cenie biletu o maksymalnych wymiarach łącznych nieprzekraczających 158 cm. We wszystkich klasach są to 2 sztuki bagażu o wadze nieprzekraczającej 32 kg każda. Kraje z innymi limitami wagowymi są wskazane na stronie internetowej przewoźnika.

Odprawa online Qatar Airways

Odprawa online dostępna jest na większości kierunków. Zazwyczaj odprawa jest możliwa od 36 godzin do 90 minut przed planowanym odlotem. Oczywiście możliwa jest odprawa przez urządzenia mobilne.

Flota Qatar Airways

Qatar Airways posiada flotę w której skład wchodzą: Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A340-600, Boeing 777-200, Boeing 777-300, Boeing 787-8, Airbus A330 Freighter, Boeing 777 Freighter, Bombardier Challenger 605, Bombardier Global 5000, Bombardier Global Express XRS.

Posiłki

Na podróżujących Qatar Airways czeka menu przygotowane przez czterech wybitnych kucharzy z różnych stron świata. Można tu zarówno skosztować zarówno przysmaków kuchni arabskiej, jak i sezonowych sałatek, dań mięsnych, deserów, przekąsek.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Malagi, z Warszawy do Astany i, połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety z Polski, Pakiety z Wrocławia, Pakiety w październiku, loty z Krakowa do Seattle, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Dla Dzieci, Koce, poduszki, zagłówki, Plecaki dla dzieci, Plecaki na laptopa i Torby biznesowe.