Treść główna

Gdzie kupię najtaniej bilet do UK?

Wybieram się do UK w sierpniu. Gdzie kupię najtaniej bilet i z jakim wyprzedzeniem powinnam go kupić?

Odpowiedzi (11)

0
ryanair lub wizzair
0
wizzair
0
Najtaniej WizzAirem lub Ryanairem. Wydaje mi się, że biletów powinnaś zacząć szukać jakieś 3 miesiące przed wylotem.
0
Warto wykupić sobie członkostwo na takich lotach i wtedy masz po 78zl za dwie strony 
0
Ja szukam około 3 miesiące wcześniej, wizzair ma często ten kierunek za ok 78 w dwie strony jeśli masz zniżkę członkowstwa :)
0
Zdecydowanie ryanair i wizzair to najtańsi przewoźnicy co nie zmienia faktu, że okazje to okazje i zdarzają się także u innych :)
0
ryanair, wizzair
0
Najtańsze bilety lotnicze można odnaleźć odpowiednio wcześnie przed planowanym wylotem lub czekając na promocję. Ceny biletów stale się zmieniają i właściwie trudno jest ocenić czy lepiej kupić z dużym wyprzedzeniem, czy lepiej poczekać. Warto śledzić jak zmieniają się ceny w interesującym nas kierunku, aby mieć orientację w jakich ramach kształtują się ceny, wtedy łatwiej jest ocenić czy są szanse na to, że bilet będzie tańszy, czy należy decydować się na zakup. Warto też sprawdzić czy bilet na wylot o kilka dni wcześniej lub kilka dni później nie będzie tańszy. Najtaniej można kupić bilet na stronie przewoźnika, bez płacenia pośrednikom.
0
WizzAir oraz Raynair. Polecam to drugie, w WizzAir'ze często loty są opóźnione i pojawiają się przeróżne komplikacje.
0
Najtańsze są bilety do Londynu. Polecam linie Wizzair i Ryanair, najlepiej kupić bezpośrednio na ich stronach. Tak samo jak nucyk, polecam już zacząć obserwować ceny i jak się trafi okazja, nie zastanawiać się i kupować.
-2
Najtaniej kupisz w internecie na stronach przewoźników, w multi-wyszukiwarkach typu kayak.pl lub internetowych agencjach turystycznych typu tripsta.pl Jeżeli lecisz w sierpniu już powinnaś monitorować ceny i kupować.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Weekend na Malcie! Tanie loty i 4* hotel ze śniadaniami563 Sprawdź Wybierzcie się do GRECJI! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna35 ofert od 138 Sprawdź Słoneczny Rodos! Tydzień w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive2067 Sprawdź Letni urlop na słonecznej Majorce! Tanie loty i noclegi w cenie!800 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa