Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Wizz Discount Club

Rozumiem, że jeśli wykupię członkostwo Standard, to mogę zrobić rezerwację ze zniżką dla siebie i dla jeszcze jednej osoby. Co w przypadku jeśli zarezerwuję lot dla mnie i dla dwóch innych osób lecących ze mną? Czy jedna z osób towarzyszących będzie mieć zniżkę a druga nie czy nikt nie otrzyma zniżki, ewentualnie tylko ja jako właściciel konta z WDC? Jak to jest przy opcji Standard przy rezerwacji osób 1+2 lub 1+3?

Odpowiedzi 1

0
Członkostwo Standard w Wizz Discount Club jest zaprojektowane głównie dla podróżujących solo lub w parach. Obejmuje ono korzyści dla członka oraz jednej osoby towarzyszącej. Oznacza to, że jeśli zarezerwujesz lot dla siebie i dwóch innych osób, tylko jedna z tych osób otrzyma zniżkę, zgodnie z warunkami członkostwa Standard​​. Jeśli planujesz podróżować z większą grupą, może warto rozważyć zakup członkostwa grupowego, które obejmuje korzyści dla członka oraz do pięciu osób towarzyszących​​. Możliwe, że taka opcja będzie bardziej ekonomiczna w przypadku rezerwacji dla trzech lub więcej osób. Zawsze warto także zwrócić uwagę, że aby skorzystać z korzyści zniżkowych, członek Wizz Discount Club musi być włączony do tej samej rezerwacji co osoby towarzyszące, które mają skorzystać z zniżek​​.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 119 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 133 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!5 ofert od 343 Sprawdź