0
Ocena

Odpowiedzi (18)

1
Ocena
Ewa Ewa odpowiedział(a) 2 lat temu
W większości linii lotniczych dzieci do 12-tego roku życia nie mogą podróżować samodzielnie. W razie nieobecności rodziców lub innych opiekunów niezbędna jest asysta personelu naziemnego i pokładowego. Są jednak też takie linie, które nie przewożą dzieci w wieku niższym niż 16 lat bez opieki. Do tych linii należy Ryanair. Dzieci w wieku poniżej 16 lat muszą podróżować z osobą towarzyszącą w wieku powyżej 16 lat. W liniach WizzAir dzieci do 14 roku życia muszą podróżować pod opieką osoby, która ukończyła 16 lat
0
Ocena
nucyk nucyk odpowiedział(a) 2 lat temu
Nie, nie trzeba być pełnoletnim. Dzieci młodsze mogą podróżować w asyście specjalnego personelu, który przekazuje dzieci pomiędzy lotniskami.
0
Ocena
Albert Gamrat Albert Gamrat odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Zazwyczaj spotkałem się z granicą szesnastu lat
0
Ocena
Karolina Karolina odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Powyżej 12 lat w większości linii lotniczych można lecieć samemu,jednak poszczególne linie mogą się różnić;)
0
Ocena
Wioletta Wioletta odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
od 12
0
Ocena
SylwiaB SylwiaB odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Zwykle od dwunastego roku życia 
0
Ocena
Mariusz Mariusz odpowiedział(a) 11 miesiecy temu
http://www.ryan-air.com.pl/dzieci.html - Dzieci w wieku poniżej 14 lat nie mogą liniami Ryanair podróżować same. Zawsze musi lecieć z nimi opiekun, który ma wykupiony bilet w ramach tej samej rezerwacji i ma więcej niż 16 lat. - Dzieci 14 i 15 letnie mogą podróżować same, ale warunkiem jest okazanie podczas odprawy ważnego dokumentu ze zdjęciem. Muszą być także odprowadzone przez dorosłego opiekuna, który pozostanie na lotnisku do momentu odlotu samolotu.
0
Ocena
SylwiaB SylwiaB odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
W większości linii samemu można podróżować już od 12 roku życia, jednak ta granica wieku nieznacznie różni się w poszczególnych liniach :)
0
Ocena
kamil kamil odpowiedział(a) 6 miesiecy temu

można od 16.. ja latam co tydziń.. problemy są tylko jak lecisz za granicę i na kontroli paszportowej cie dużo puytają.. miłego lotu 

0
Ocena
Monika Monika odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
W przypadku przewoźnika Ryanair minimalny wiek, żeby móc lecieć samodzielnie to 16 lat, a w przypadku wizzair to jest 14 lat.

Wpisz swoją odpowiedź